636901-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Rámcová dohoda na dodávku licencí Microsoft v rámci programu Microsoft Enrollment for Education Solutions pro roky 2027 - 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku licencí Microsoft v rámci programu Microsoft Enrollment for Education Solutions pro roky 2027 - 2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění licenčních oprávnění k užívání programových produktů společnosti Microsoft v rámci licenčního programu Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES) na období 2027 až 2029, včetně souvisejících licenčních, administrativních a podpůrných služeb licenčního partnera Microsoft, a to v rozsahu potřebném k pokrytí licenčních potřeb zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace – Položkový rozpočet a specifikace plnění.
Interne Kennung: 04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku po dobu účinnosti rámcové dohody spočívající v možnosti pořizovat další licenční položky, produkty nebo související služby společnosti Microsoft dostupné v rámci licenčního programu Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES), které nejsou výslovně uvedeny v Příloze č. 1 – Položkový rozpočet a specifikace plnění, avšak věcně souvisejí s předmětem této veřejné zakázky. Cena těchto dalších licenčních položek, produktů nebo souvisejících služeb bude stanovena podle aktuálního ceníku společnosti Microsoft platného pro příslušný produkt a licenční program ke dni uskutečnění objednávky. Celkový finanční objem realizovaného na základě této vyhrazené změny nepřekročí 30 % předpokládané hodnoty rámcové dohody. Uplatněním této vyhrazené změny nesmí dojít ke změně celkové povahy veřejné zakázky. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění této smlouvy. 15.2.1. V případě, že dojde k předčasnému ukončení této smlouvy ze strany zadavatele, zejména z důvodu podstatného porušení smlouvy dodavatelem, odstoupení od smlouvy, nebo jiného důvodu vedoucího k zániku závazku před řádným dokončením plnění, je zadavatel oprávněn vyzvat k uzavření smlouvy dalšího účastníka zadávacího řízení, a to v pořadí podle výsledku hodnocení nabídek. 15.2.2. Nová smlouva bude s tímto účastníkem uzavřena za podmínek uvedených v jeho původní nabídce, a v rozsahu zbývajícího plnění veřejné zakázky. 15.2.3. Podmínkou uzavření smlouvy s dalším účastníkem je, že tento účastník nadále splňuje podmínky kvalifikace stanovené v zadávacím řízení a neexistují u něj důvody pro vyloučení. 15.2.4. Zadavatel je oprávněn oslovit postupně další účastníky v pořadí, pokud vyzvaný účastník odmítne smlouvu uzavřít nebo neposkytne součinnost potřebnou k jejímu uzavření. 15.2.5. Tato změna dodavatele nesmí vést ke změně celkové povahy veřejné zakázky.