See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup in dobava reagentov in potrošnega materiala v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI)«
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup in dobava reagentov in potrošnega materiala v okviru projekta »Vzpostavitev nacionalne infrastrukture za Slovenski genom (1+MGenom-SI)«.
Interne Kennung: 401-23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 1
Beschreibung: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 1
Interne Kennung: 554183
Los: LOT-0002
Titel: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 2
Beschreibung: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 2
Interne Kennung: 554184
Los: LOT-0003
Titel: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 3
Beschreibung: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 3
Interne Kennung: 554185
Los: LOT-0004
Titel: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 4
Beschreibung: Reagenti in potrošni material za izolacijo nukleinskih kislin 4
Interne Kennung: 554186
Los: LOT-0005
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 1
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 1
Interne Kennung: 554187
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0006
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 2
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 2
Interne Kennung: 554188
Los: LOT-0007
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 3
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 3
Interne Kennung: 554189
Los: LOT-0008
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 4
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 4
Interne Kennung: 554190
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0009
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 5
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 5
Interne Kennung: 554191
Los: LOT-0010
Titel: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 6
Beschreibung: Potrošni material za shranjevanje bioloških materialov 6
Interne Kennung: 554192
Los: LOT-0011
Titel: Potrošni material za doziranje tekočin 1
Beschreibung: Potrošni material za doziranje tekočin 1
Interne Kennung: 554193
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0012
Titel: Reagenti in potrošni material za analizo kakovosti DNA
Beschreibung: Reagenti in potrošni material za analizo kakovosti DNA
Interne Kennung: 554194
Los: LOT-0013
Titel: Reagenti za sekvenciranje 1
Beschreibung: Reagenti za sekvenciranje 1
Interne Kennung: 554195
Los: LOT-0014
Titel: Reagenti za sekvenciranje 2
Beschreibung: Reagenti za sekvenciranje 2
Interne Kennung: 554196
Los: LOT-0015
Titel: Reagenti za pripravo knjižnice 1
Beschreibung: Reagenti za pripravo knjižnice 1
Interne Kennung: 554197
Los: LOT-0016
Titel: Reagenti za pripravo knjižnice 2
Beschreibung: Reagenti za pripravo knjižnice 2
Interne Kennung: 554198
Los: LOT-0017
Titel: Reagenti za pripravo knjižnice 3
Beschreibung: Reagenti za pripravo knjižnice 3
Interne Kennung: 554199
Los: LOT-0018
Titel: Reagenti za pripravo knjižnice 4
Beschreibung: Reagenti za pripravo knjižnice 4
Interne Kennung: 554200
Los: LOT-0019
Titel: Reagenti za pripravo knjižnice 5
Beschreibung: Reagenti za pripravo knjižnice 5
Interne Kennung: 554201
Los: LOT-0020
Titel: Analitski standardi 1
Beschreibung: Analitski standardi 1
Interne Kennung: 554202
Los: LOT-0021
Titel: Analitski standardi 2
Beschreibung: Analitski standardi 2
Interne Kennung: 554203
Los: LOT-0022
Titel: Reagenti in knjižnice za funkcijske analize 1
Beschreibung: Reagenti in knjižnice za funkcijske analize 1
Interne Kennung: 554204
Los: LOT-0023
Titel: Reagenti za molekularno genetiko 1
Beschreibung: Reagenti za molekularno genetiko 1
Interne Kennung: 554205
Los: LOT-0024
Titel: Reagenti za molekularno genetiko 2
Beschreibung: Reagenti za molekularno genetiko 2
Interne Kennung: 554206
Los: LOT-0025
Titel: Reagenti za analizo kakovosti 1
Beschreibung: Reagenti za analizo kakovosti 1
Interne Kennung: 554207