See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego oraz sprzętu komputerowego w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego oraz sprzętu komputerowego w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” Część 1 – Sprzęt medyczny: 1) aparat USG przenośne (mobilne) -1 szt. 2) lodówka z monitoringiem temperatury -1 szt. 3) spirometr -1 szt. 4) waga dla osób niepełnosprawnych -1 szt. 5) wózek inwalidzki dla dzieci -1 szt. 6) fantom do nauki samobadania piersi -1 szt. 7) koncentrator tlenu -2 szt. 8) manekin noworodka do edukacji przedporodowej -1 szt. 9) elektroniczna tablica do badania ostrości wzroku -1 szt. 10) dermatoskop-2 szt. 11) wizualizator naczyniowy (skaner żył)-2 szt. 12) bilirubinometr -1 szt. 13) oczyszczacz powietrza-10 szt. 14) wózki zabiegowe-11 szt. Część 2 – Sprzęt komputerowy 1) serwer backupowy wraz z oprogramowaniem serwerowym i backupowym i macierzą dyskową -1 szt. 2) UPS – serwer -1 szt. 3) zestaw komputerowy komputer + oprogramowanie + monitor -12 szt. 4) laptop -6 szt. 5) drukarka -10 szt. 6) urządzenie wielofunkcyjne -2 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu przedmiotu umowy we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych sprzętów, d) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonego sprzętu, e) dostarczenia wraz z przedmiotem umowy instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji sprzętu, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 425675-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sprzęt medyczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego oraz sprzętu komputerowego w ramach projektu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)” Część 1 – Sprzęt medyczny: 1) aparat USG przenośne (mobilne) -1 szt. 2) lodówka z monitoringiem temperatury -1 szt. 3) spirometr -1 szt. 4) waga dla osób niepełnosprawnych -1 szt. 5) wózek inwalidzki dla dzieci -1 szt. 6) fantom do nauki samobadania piersi -1 szt. 7) koncentrator tlenu -2 szt. 8) manekin noworodka do edukacji przedporodowej -1 szt. 9) elektroniczna tablica do badania ostrości wzroku -1 szt. 10) dermatoskop-2 szt. 11) wizualizator naczyniowy (skaner żył)-2 szt. 12) bilirubinometr -1 szt. 13) oczyszczacz powietrza-10 szt. 14) wózki zabiegowe-11 szt. Część 2 – Sprzęt komputerowy 1) serwer backupowy wraz z oprogramowaniem serwerowym i backupowym i macierzą dyskową -1 szt. 2) UPS – serwer -1 szt. 3) zestaw komputerowy komputer + oprogramowanie + monitor -12 szt. 4) laptop -6 szt. 5) drukarka -10 szt. 6) urządzenie wielofunkcyjne -2 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu przedmiotu umowy we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych sprzętów, d) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonego sprzętu, e) dostarczenia wraz z przedmiotem umowy instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji sprzętu, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sprzęt komputerowy