2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění správy, údržby a rozvoje informačních systémů Kanceláře Akademie věd ČR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb, které zahrnují komplexní zajištění převzetí, správy, údržby, podpory, provozního zajištění a dalšího rozvoje informačních systémů Kanceláře AV ČR (KIS), včetně souvisejících analytických, konzultačních, vývojových, testovacích, implementačních, bezpečnostních, dokumentačních a koordinačních činností. Dále zajištění kontinuity provozu KIS, řešení incidentů a požadavků zadavatele, provádění nezbytných změn a optimalizací, zajištění provozní a bezpečnostní stability systému, správa technologických závislostí, release/change management, databázové migrace, aktualizace provozní dokumentace a součinnost při převzetí a případném ukončení poskytování služeb (exit).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy spočívající v úpravě ceny plnění v návaznosti na vývoj inflace. Cena může být upravena vždy k 1. 1. příslušného kalendářního roku, nejdříve však od 1.1.2028, o procentní změnu průměrného ročního indexu spotřebitelských cen zveřejněného Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok dle podmínek pro vyhrazenou změnu závazku vymezený v návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění závazku ze smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a to v případě, že dojde k ukončení smlouvy o dílo jiným způsobem než řádným splněním díla.