See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VSIA “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” ēku un teritoriju uzkopšanas pakalpojumi
Beschreibung: VSIA “Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” ēku un teritoriju uzkopšanas pakalpojumi
Interne Kennung: VSIA LVĢMC 2026/14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: telpu uzkopšana Latgales ielā 165, Rīgā un Meteoroloģiskajā radarā Mārupes pagastā, Mārupes novadā
Los: LOT-0002
Titel: teritorijas uzkopšana Latgales ielā 165, Rīgā un Meteoroloģiskajā radarā Mārupes pagastā, Mārupes novadā