636959-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anstrichfarben – DODÁVKY NÁTĚROVÝCH HMOT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY NÁTĚROVÝCH HMOT
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek Nátěrových hmot s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách Nátěrových hmot pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 10/2027 – 09/2033. S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní, bude postupováno dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělena na části ve smyslu § 35 ZZVZ. Část 1 veřejné zakázky – Nátěrové hmoty rozpouštědlové Část 2 veřejné zakázky - Nátěrové hmoty vodou ředitelné Výsledkem veřejné zakázky zadávané formou Jednacího řízení s uveřejněním je uzavření Rámcové dohody o dodávkách zboží na 72 měsíců s vybranými 3 uchazeči s nejnižší cenovou nabídkou za modelový případ v každé Části VZ. V obnovené soutěži bude uzavřena Kupní smlouva s vybraným 1 uchazečem s nejnižší nabídkovou cenou za modelový případ.
Interne Kennung: CM25074
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: S ohledem na rozsah zakázky, která je zakázkou nadlimitní, bude postupováno dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění. Zakázka je rozdělena na části ve smyslu § 35 ZZVZ. Část 1 veřejné zakázky – Nátěrové hmoty rozpouštědlové Část 2 veřejné zakázky - Nátěrové hmoty vodou ředitelné
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NÁTĚROVÉ HMOTY ROZPOUŠTĚDLOVÉ
Interne Kennung: ČÁST 1
Los: LOT-0002
Titel: NÁTĚROVÉ HMOTY VODOU ŘEDITELNÉ
Interne Kennung: ČÁST 2