636978-2026 - Ergebnis
Estland – Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor – Tallinna üldplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise programm
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tallinna üldplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise programm
Beschreibung: Hanke eesmärk on koostada Tallinna üldplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise (KSH) programm. KSH programmi koostamise käigus määratakse kindlaks hinnatavad mõjuvaldkonnad, hindamismetoodika, vajalike uuringute ja analüüside ulatus, mõjude hindamise kriteeriumid ning hindamise läbiviimise ajakava. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312620-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79415200 Entwurfsberatung
5. Los
Los: LOT-0000