636984-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Sporządzenie dokumentacji projektowej celem realizacji kompleksowego projektu adaptacji i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie dokumentacji projektowej celem realizacji kompleksowego projektu adaptacji i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ. 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo- kosztorysowej w związku z realizacją: Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych (MRN3) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie tejże dokumentacji. Rodzaj zamówienia: usługi Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części: Część 1 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Gaj, Część 2 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Jazdrowo, Część 3 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Kamień, Część 4 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Kamionka, Część 5 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Lutowo, Część 6 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Witkowo, Część 7 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Zaleśniak, Opis przedmiotu zamówienia zawierają: 1) Załącznik nr 2A do SWZ (Część 1), 2) Załącznik nr 2B do SWZ (Część 2), 3) Załącznik nr 2C do SWZ (Część 3). 4) Załącznik nr 2D do SWZ (Część 4). 5) Załącznik nr 2E do SWZ (Część 5). 6) Załącznik nr 2F do SWZ (Część 6). 7) Załącznik nr 2G do SWZ (Część 7). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy. UWAGA: Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z Podręcznikiem wdrażania projektu, Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej – Załącznik nr 11 do SWZ. 3.2. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 71320000-7 – Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania 71318000-0 – Inżynieryjne usługi doradcze i konsultacyjne 71248000-8 – Nadzór nad projektem i dokumentacją 3.3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, wszystkie albo dowolnie wybrane części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, które mogą zostać udzielone temu samemu wykonawcy. 3.4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia Podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem Podwykonawców Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie zakresów rzeczowych, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić na Ofercie. W przypadku braku wskazania w Ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić Podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie.
Vorherige Bekanntmachung: 204351-2026
Interne Kennung: S.270.2.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Gaj
Beschreibung: Szczegółowy opis wskazanej części zamówienia zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Częsć 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Jazdrowo
Interne Kennung: Częsć 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Kamień
Interne Kennung: Częsć 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Kamionka
Interne Kennung: Częsć 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Lutowo
Interne Kennung: Częsć 5 zamówienia
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Witkowo
Interne Kennung: Częsć 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Zaleśniak
Interne Kennung: Częsć 7 zamówienia