See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów do realizacji programów lekowych onkologicznych i neurologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Dostawa produktów do realizacji programów lekowych onkologicznych i neurologicznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 75 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Cetuximabum Pakiet nr 2 - Panitumumabum Pakiet nr 3 - Apalutamid Pakiet nr 4 - Aflibercept Pakiet nr 5 - Trastuzumab derukstekan Pakiet nr 6 - Dostarlimabum Pakiet nr 7 - Osimertinibum Pakiet nr 8 - Crizotynibum Pakiet nr 9 - Pembrolizumabum Pakiet nr 10 - Nivolumabum Pakiet nr 11 - Afatinib Pakiet nr 12 - Nintedanibum Pakiet nr 13 - Trabectedinum Pakiet nr 14 - Pazopanibum Pakiet nr 15 - Enfortumab vedotin Pakiet nr 16 - Trastuzumabum Pakiet nr 17 - Lapatynibum Pakiet nr 18 - Pertuzumabum Pakiet nr 19 - Olaparibum Pakiet nr 20 - Trifluridinum + tipiracil Pakiet nr 21 - Trastuzumabum emtansinum Pakiet nr 22 - Enzalutamid Pakiet nr 23 - Sotorasib Pakiet nr 24 - Alectinib Pakiet nr 25 - Atezolizumab Pakiet nr 26 - Ribociclib Pakiet nr 27 - Palbociclib Pakiet nr 28 - Lorlatinib Pakiet nr 29 - Brigatinib Pakiet nr 30 - Durvalumab Pakiet nr 31 - Abemacyclib Pakiet nr 32 - Darolutamid Pakiet nr 33 - Denosumab Pakiet nr 34 - Paclitaxelum albuminatum Pakiet nr 35 - Ipilimumabum Pakiet nr 36 - Niraparibum Pakiet nr 37 - Entrectinibum Pakiet nr 38 - Cabazitaxelum Pakiet nr 39 - Larotrectinibum Pakiet nr 40 - Alpelisibum Pakiet nr 41 - Talazoparibum Pakiet nr 42 - Sacituzumabum govitecanum Pakiet nr 43 - Avelumabum Pakiet nr 44 - Tucatinibum Pakiet nr 45 - Cemiplimabum Pakiet nr 46 - Imatinibum Pakiet nr 47 - Abirateron Pakiet nr 48 - Trastuzumabum Pakiet nr 49 - Dacomitinib Pakiet nr 50 - Ceritinib Pakiet nr 51 - Erlotynib Pakiet nr 52 - Gefytynibum Pakiet nr 53 - Sunitinibum Pakiet nr 54 - Cabazitaxelum Pakiet nr 55 - Regorafenib Pakiet nr 56 - Sorafenibum Pakiet nr 57 - Cyclophosphamidum Pakiet nr 58 - Rucaparibum Pakiet nr 59 - Tremelimumabum Pakiet nr 60 - Erdafitinibum Pakiet nr 61 - Dimethylis fumaras Pakiet nr 62 - Dimethylis fumaras Pakiet nr 63 - Fingolimodum Pakiet nr 64 - Interferonum beta-1a Pakiet nr 65 - Natalizumabum Pakiet nr 66 - Natalizumabum Pakiet nr 67 - Ofatumumabum Pakiet nr 68 - Peginterferonum beta-1a Pakiet nr 69 - Peginterferonum beta-1a Pakiet nr 70 - Peginterferonum beta-1a Pakiet nr 71 - Peginterferonum beta-1a Pakiet nr 72 - Siponimodum Pakiet nr 73 - Siponimodum Pakiet nr 74 - Immunoglobulinum humanum normale IgG Pakiet nr 75 - Interferon beta 1 b 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5. Przedmiot zamówienia został określony ilościowo w oparciu o porcje jakimi są: tuby, butelki ampułki, fiolki, tabletki itp. Wykonawca przedstawia produkty lecznicze, których opakowania zbiorcze nie przekraczają 100 szt. oraz wyklucza się do wyceny produkty lecznicze tzw. opakowania szpitalne – paki. 6. Zamawiający dopuszcza zamianę równoważnych postaci leku np.: Roztwór do infuzji, roztwór do wstrzykiwań, koncentrat do przygotowywania roztworu do wstrzykiwań lub tabletki, tabletki powlekane, kapsułki. 7. Produkty lecznicze o różnych dawkach w obrębie pakietu muszą stanowić jeden produkt tzn. pochodzić od jednego producenta, ponieważ tylko to pozwala na łączenie leków w ramach tej samej substancji leczniczej. 8. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane leki znajdowały się na liście leków refundowanych na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia aktualnej na dzień składania ofert, a zaoferowana cena nie może przekroczyć wysokości limitu finansowania danej substancji czynnej - dla danego leku. 9. Zamawiający wymaga, aby zaoferowane leki znajdowały się na liście leków refundowanych aktualnej na dzień składania ofert, a zaoferowana cena nie może przekroczyć wysokości limitu finansowania.
Interne Kennung: ZP/78/ZCO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Cetuximabum
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Cetuximabum
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Cetuximabum
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Panitumumabum
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Panitumumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Panitumumabum
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Apalutamid
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Apalutamid
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Apalutamid
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Aflibercept
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Aflibercept
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Aflibercept
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Trastuzumab derukstekan
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Trastuzumab derukstekan
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Trastuzumab derukstekan
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostarlimabum
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Dostarlimabum
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Dostarlimabum
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Osimertinibum
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Osimertinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Osimertinibum
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Crizotynibum
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Crizotynibum
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Crizotynibum
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Pembrolizumabum
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Pembrolizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Pembrolizumabum
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Nivolumabum
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Nivolumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Nivolumabum
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Afatinib
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Afatinib
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - Afatinib
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Nintedanibum
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Nintedanibum
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - Nintedanibum
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Trabectedinum
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Trabectedinum
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - Trabectedinum
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Pazopanibum
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Pazopanibum
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - Pazopanibum
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Enfortumab vedotin
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Enfortumab vedotin
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - Enfortumab vedotin
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Trastuzumabum
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Trastuzumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - Trastuzumabum
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Lapatynibum
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Lapatynibum
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - Lapatynibum
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Pertuzumabum
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Pertuzumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - Pertuzumabum
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Olaparibum
Beschreibung: Pakiet nr 19 - Olaparibum
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - Olaparibum
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Trifluridinum + tipiracil
Beschreibung: Pakiet nr 20 - Trifluridinum + tipiracil
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - Trifluridinum + tipiracil
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Trastuzumabum emtansinum
Beschreibung: Pakiet nr 21 - Trastuzumabum emtansinum
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - Trastuzumabum emtansinum
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Enzalutamid
Beschreibung: Pakiet nr 22 - Enzalutamid
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - Enzalutamid
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Sotorasib
Beschreibung: Pakiet nr 23 - Sotorasib
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - Sotorasib
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Alectinib
Beschreibung: Pakiet nr 24 - Alectinib
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - Alectinib
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Atezolizumab
Beschreibung: Pakiet nr 25 - Atezolizumab
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - Atezolizumab
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Ribociclib
Beschreibung: Pakiet nr 26 - Ribociclib
Interne Kennung: Pakiet nr 26 - Ribociclib
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Palbociclib
Beschreibung: Pakiet nr 27 - Palbociclib
Interne Kennung: Pakiet nr 27 - Palbociclib
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Lorlatinib
Beschreibung: Pakiet nr 28 - Lorlatinib
Interne Kennung: Pakiet nr 28 - Lorlatinib
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Brigatinib
Beschreibung: Pakiet nr 29 - Brigatinib
Interne Kennung: Pakiet nr 29 - Brigatinib
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Durvalumab
Beschreibung: Pakiet nr 30 - Durvalumab
Interne Kennung: Pakiet nr 30 - Durvalumab
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Abemacyclib
Beschreibung: Pakiet nr 31 - Abemacyclib
Interne Kennung: Pakiet nr 31 - Abemacyclib
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Darolutamid
Beschreibung: Pakiet nr 32 - Darolutamid
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - Darolutamid
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Denosumab
Beschreibung: Pakiet nr 33 - Denosumab
Interne Kennung: Pakiet nr 33 - Denosumab
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Paclitaxelum albuminatum
Beschreibung: Pakiet nr 34 - Paclitaxelum albuminatum
Interne Kennung: Pakiet nr 34 - Paclitaxelum albuminatum
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Ipilimumabum
Beschreibung: Pakiet nr 35 - Ipilimumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 35 - Ipilimumabum
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Niraparibum
Beschreibung: Pakiet nr 36 - Niraparibum
Interne Kennung: Pakiet nr 36 - Niraparibum
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Entrectinibum
Beschreibung: Pakiet nr 37 - Entrectinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 37 - Entrectinibum
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Cabazitaxelum
Beschreibung: Pakiet nr 38 - Cabazitaxelum
Interne Kennung: Pakiet nr 38 - Cabazitaxelum
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Larotrectinibum
Beschreibung: Pakiet nr 39 - Larotrectinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 39 - Larotrectinibum
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Alpelisibum
Beschreibung: Pakiet nr 40 - Alpelisibum
Interne Kennung: Pakiet nr 40 - Alpelisibum
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Talazoparibum
Beschreibung: Pakiet nr 41 - Talazoparibum
Interne Kennung: Pakiet nr 41 - Talazoparibum
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Sacituzumabum govitecanum
Beschreibung: Pakiet nr 42 - Sacituzumabum govitecanum
Interne Kennung: Pakiet nr 42 - Sacituzumabum govitecanum
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Avelumabum
Beschreibung: Pakiet nr 43 - Avelumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 43 - Avelumabum
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Tucatinibum
Beschreibung: Pakiet nr 44 - Tucatinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 44 - Tucatinibum
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Cemiplimabum
Beschreibung: Pakiet nr 45 - Cemiplimabum
Interne Kennung: Pakiet nr 45 - Cemiplimabum
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Imatinibum
Beschreibung: Pakiet nr 46 - Imatinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 46 - Imatinibum
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Abirateron
Beschreibung: Pakiet nr 47 - Abirateron
Interne Kennung: Pakiet nr 47 - Abirateron
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Trastuzumabum
Beschreibung: Pakiet nr 48 - Trastuzumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 48 - Trastuzumabum
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 - Dacomitinib
Beschreibung: Pakiet nr 49 - Dacomitinib
Interne Kennung: Pakiet nr 49 - Dacomitinib
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - Ceritinib
Beschreibung: Pakiet nr 50 - Ceritinib
Interne Kennung: Pakiet nr 50 - Ceritinib
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - Erlotynib
Beschreibung: Pakiet nr 51 - Erlotynib
Interne Kennung: Pakiet nr 51 - Erlotynib
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Gefytynibum
Beschreibung: Pakiet nr 52 - Gefytynibum
Interne Kennung: Pakiet nr 52 - Gefytynibum
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Sunitinibum
Beschreibung: Pakiet nr 53 - Sunitinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 53 - Sunitinibum
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Cabazitaxelum
Beschreibung: Pakiet nr 54 - Cabazitaxelum
Interne Kennung: Pakiet nr 54 - Cabazitaxelum
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - Regorafenib
Beschreibung: Pakiet nr 55 - Regorafenib
Interne Kennung: Pakiet nr 55 - Regorafenib
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - Sorafenibum
Beschreibung: Pakiet nr 56 - Sorafenibum
Interne Kennung: Pakiet nr 56 - Sorafenibum
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - Cyclophosphamidum
Beschreibung: Pakiet nr 57 - Cyclophosphamidum
Interne Kennung: Pakiet nr 57 - Cyclophosphamidum
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - Rucaparibum
Beschreibung: Pakiet nr 58 - Rucaparibum
Interne Kennung: Pakiet nr 58 - Rucaparibum
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - Tremelimumabum
Beschreibung: Pakiet nr 59 - Tremelimumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 59 - Tremelimumabum
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 - Erdafitinibum
Beschreibung: Pakiet nr 60 - Erdafitinibum
Interne Kennung: Pakiet nr 60 - Erdafitinibum
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 - Dimethylis fumaras
Beschreibung: Pakiet nr 61 - Dimethylis fumaras
Interne Kennung: Pakiet nr 61 - Dimethylis fumaras
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62 - Dimethylis fumaras
Beschreibung: Pakiet nr 62 - Dimethylis fumaras
Interne Kennung: Pakiet nr 62 - Dimethylis fumaras
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63 - Fingolimodum
Beschreibung: Pakiet nr 63 - Fingolimodum
Interne Kennung: Pakiet nr 63 - Fingolimodum
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 - Interferonum beta-1a
Beschreibung: Pakiet nr 64 - Interferonum beta-1a
Interne Kennung: Pakiet nr 64 - Interferonum beta-1a
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65 - Natalizumabum
Beschreibung: Pakiet nr 65 - Natalizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 65 - Natalizumabum
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66 - Natalizumabum
Beschreibung: Pakiet nr 66 - Natalizumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 66 - Natalizumabum
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67 - Ofatumumabum
Beschreibung: Pakiet nr 67 - Ofatumumabum
Interne Kennung: Pakiet nr 67 - Ofatumumabum
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68 - Peginterferonum beta-1a
Beschreibung: Pakiet nr 68 - Peginterferonum beta-1a
Interne Kennung: Pakiet nr 68 - Peginterferonum beta-1a
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69 - Peginterferonum beta-1a
Beschreibung: Pakiet nr 69 - Peginterferonum beta-1a
Interne Kennung: Pakiet nr 69 - Peginterferonum beta-1a
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70 - Peginterferonum beta-1a
Beschreibung: Pakiet nr 70 - Peginterferonum beta-1a
Interne Kennung: Pakiet nr 70 - Peginterferonum beta-1a
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71 - Peginterferonum beta-1a
Beschreibung: Pakiet nr 71 - Peginterferonum beta-1a
Interne Kennung: Pakiet nr 71 - Peginterferonum beta-1a
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72 - Siponimodum
Beschreibung: Pakiet nr 72 - Siponimodum
Interne Kennung: Pakiet nr 72 - Siponimodum
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73 - Siponimodum
Beschreibung: Pakiet nr 73 - Siponimodum
Interne Kennung: Pakiet nr 73 - Siponimodum
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74 - Immunoglobulinum humanum normale IgG
Beschreibung: Pakiet nr 74 - Immunoglobulinum humanum normale IgG
Interne Kennung: Pakiet nr 74 - Immunoglobulinum humanum normale IgG
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75 - Interferon beta 1 b
Beschreibung: Pakiet nr 75 - Interferon beta 1 b
Interne Kennung: Pakiet nr 75 - Interferon beta 1 b