636994-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa policyjnych pojazdów oznakowanych typu SUV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa policyjnych pojazdów oznakowanych typu SUV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dla jednostek Policji wskazanych w pkt I SWZ policyjnych pojazdów oznakowanych typu SUV (zgodnie z definicją Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR) kategorii M1 (według danych z pkt 0.4 świadectwa zgodności WE lub COC), o nadwoziu zamkniętym z dachem o konstrukcji oraz poszyciu wykonanym z metalu, zabudowanych na pojeździe bazowym, spełniających wymagania specyfikacji technicznej W ramach zakupu podstawowego Zamawiający zakupi 119 pojazdów, ponadto w ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość zakupienia dodatkowo do (maksymalnie) 42 pojazdów.
Vorherige Bekanntmachung: 423753-2026
Interne Kennung: WZF.2380.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dla jednostek Policji wskazanych w pkt I SWZ policyjnych pojazdów oznakowanych typu SUV (zgodnie z definicją Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR) kategorii M1 (według danych z pkt 0.4 świadectwa zgodności WE lub COC), o nadwoziu zamkniętym z dachem o konstrukcji oraz poszyciu wykonanym z metalu, zabudowanych na pojeździe bazowym, spełniających wymagania specyfikacji technicznej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający planuje możliwość zakupienia dodatkowo do (maksymalnie) 42 pojazdów