See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haakarmvoertuig met hydraulische kraan
Beschreibung: Het haakarmvoertuig is bestemd voor de Hulpverleningszone Noord-Limburg. Het is uitgerust met een hydraulisch hefsysteem met haak voor het manipuleren van containers. Naast het laden en lossen van een container of bak moet het hefsysteem ook de mogelijkheid bieden om een bak te kippen en leeg te storten. Alle aangeboden materiaal is nieuw en de vrachtwagen en elk onderdeel van de vrachtwagen moet bestand zijn tegen de speciale rijomstandigheden, intensief optrekken en afremmen, van een interventievoertuig. De leverancier houdt hiermee rekening bij het door hem aangeboden voertuig. Tevens wordt er rekening mee gehouden dat de brandweer in alle weertypes en op alle verharde wegen moet kunnen rijden.
Interne Kennung: PPP12L-256/4083/2024-10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-10_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Zie bijlage C Inventaris) Vereiste opties (Zie bijlage C Inventaris)