637024-2026 - Ergebnis
Slowakei – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet so zahraničnou akceptáciou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivových kariet so zahraničnou akceptáciou
Beschreibung: • vystavenie a dodanie palivových kariet, • bezhotovostný nákup za odobraté pohonné hmoty na čerpacích staniciach uchádzača a/alebo zmluvných partnerov, • bezhotovostný nákup doplnkových služieb - umývanie a vysávanie osobných motorových vozidiel, na čerpacích staniciach uchádzača a/alebo zmluvných partnerov, • bezhotovostný nákup doplnkových tovarov súvisiacich s prevádzkou motorového vozidla na čerpacích staniciach uchádzača a/alebo zmluvných partnerov • zúčtovania dodaných pohonných látok, doplnkových služieb - umývanie a vysávanie osobných motorových vozidiel a tovarov súvisiacich s prevádzkou osobného motorového vozidla Verejný obstarávateľ požaduje akceptáciu palivových kariet aj v zahraničí na čerpacích staniciach uchádzača a/alebo zmluvných partnerov. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky verejný obstarávateľ uvádza v Prílohe č. 1 súťažných podkladov v Opise predmetu zákazky.
Interne Kennung: S-000441/2026/NKU-1158/VMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen, 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup pohonných hmôt prostredníctvom palivovýchkariet so zahraničnou akceptáciou