See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica w podziale na 2 części zamówienia. 1) Część pierwsza (1) zamówienia: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ. 2) Część druga (2) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica oraz Miasta i Gminy Buk do szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Gminy Opalenica oraz do Przedszkola Specjalnego w Nowym Tomyślu, Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp., Zespołu Szkół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbąszyniu, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku – ok. 385 km dziennie, kursy 1 autobusem oraz 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków realizacji zostały opisane w wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2A do SWZ (dla 1. Części zamówienia, załącznik nr 2B do SWZ (dla 2. Części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 479804-2025
Interne Kennung: CUW.O.271.02.2025 MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027 – drugie postępowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica 1) Część pierwsza (1) zamówienia: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUW.O.271.02.2025 MS_1 część zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027 – drugie postępowanie_2 część
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica. 2) Część druga (2) zamówienia: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Opalenica oraz Miasta i Gminy Buk do szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie Gminy Opalenica oraz do Przedszkola Specjalnego w Nowym Tomyślu, Zespołu Szkół Technicznych w Grodzisku Wlkp., Zespołu Szkół Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zbąszyniu, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Sielinku – ok. 385 km dziennie, kursy 1 autobusem oraz 1 busem z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: CUW.O.271.01.2025 MS_2 część zamówienia