See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż sprzętu AGD i RTV do internatów i kwater internatowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie oraz montaż sprzętu RTV I AGD we wskazanych miejscach w internatach i kwaterach internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowościach położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu AGD do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie. Część 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
Vorherige Bekanntmachung: 313105-2025
Interne Kennung: DZP-OW.2610.115.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 39711362 Mikrowellengeräte, 32324600 Digital-TV-Boxen, 32324400 Fernsehantennen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 39711300 Elektrowärmegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Część 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu AGD do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39713210 Waschmaschine mit kombiniertem Wäschetrockner, 39711362 Mikrowellengeräte
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Część 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu RTV do internatów i kwater internatowych usytuowanych na terenie Warszawy i innych miejscowości położonych w obszarze właściwości Agencji Mienia Wojskowego Oddziału Regionalnego w Warszawie
Interne Kennung: część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 32324600 Digital-TV-Boxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324400 Fernsehantennen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 39711300 Elektrowärmegeräte