637048-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatu do fakoemulsyfikacji zaćmy i witrektomii tylnej dla WSO w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatu do fakoemulsyfikacji zaćmy i witrektomii tylnej dla WSO w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatu do fakoemulsyfikacji zaćmy i witrektomii tylnej dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. 2.2. Załączniku nr 2 do SWZ: Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZP.2710.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001