637071-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytet Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie oraz ich członków rodzin. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. a) 66511000-5 (usługi ubezpieczenia na życie) b) 66512200-4 (usługi ubezpieczenia zdrowotnego) 4. Przedmiot zamówienia został podzielony dwie na części: 4.1. Część I: Grupowe ubezpieczenie na życie 4.2. Część II: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp. 8. Certyfikacja wykonawców zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w związku z art. 124 ust. 2 ustawy Pzp 9. W postępowaniu o udzielenie zamówienia wykonawca zamiast odpowiednich podmiotowych środków dowodowych może złożyć certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych: a) Certyfikat zastępuje podmiotowe środki dowodowe wyłącznie w zakresie okoliczności objętych jego zakresem. b) Jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część wymaganych okoliczności, wykonawca składa pozostałe podmiotowe środki dowodowe dotyczące okoliczności nieobjętych certyfikacją. c) Zamawiający nie wymaga posiadania certyfikatu. Brak certyfikatu nie może stanowić podstawy wykluczenia wykonawcy ani odrzucenia oferty.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupowe ubezpieczenie na życie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne