See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR DE LEVERING VAN PORSELEINEN ARTIKELEN VOOR GEDETINEERDEN IN DE PENITENTIAIRE INRICHTINGEN VOOR REKENING VAN DE FEDERALE OVERHEIDSDIENST JUSTITIE DIRECTORAAT-GENERAAL EPI PENITENTIAIRE INRICHTINGEN
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de levering van porseleinen artikelen voor gedetineerden aan de verschillende penitentiaire inrichtingen verspreid over het land.
Interne Kennung: CAHIER SPÉCIAL DES CHARGES n° 2025-2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CAHIER SPÉCIAL DES CHARGES n° 2025-2029 - 1
Interne Kennung: 1