637083-2026 - Wettbewerb
Estland – Verpflegungsdienste – Toitlustusteenus
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toitlustusteenus
Beschreibung: Hankija soovib tellida vajaduspõhiselt igapäevast toitlustusteenust (edaspidi teenus). Teenuse sisuks on hankija teenistujate ja/või koostööpartnerite toitlustamine vajadusel nii igapäevaste tööülesannete täitmisel kui õppustel, planeeritud ja planeerimata ettenägematutel operatsioonidel sh kriiside korral. Samuti on riigihanke osas 1, vajadusel teenuse sisuks, kinnipeetavate toitlustamine. Raamleping sõlmitakse igas riigihanke osas kuni kolme pakkujaga kestvusega 24 kuud. Kui hankija vajadus teenuse järgi jätkub samadel tingimustel, on hankijal õigus pikendada raamlepingu kehtivust kuni 24 kuu võrra. Teenuse tellimine toimub vajaduspõhiselt tellimuste alusel. Teenuse osutaja peab olema valmis osutama teenust väiksemas mahus (alates ühest inimest) ja erinevas suuruses rühmadele (nt 10-50 või 100-500 inimest). Inimeste arv täpsustatakse tellimuses. Riigihanke eeldatav maksumus on esitatud 24+24 kuu kohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Narva linn ja Ida-Virumaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Narva linn ja Ida-Virumaa. Riigihanke osas 1 on teenuse sisuks mh vajadusel kinnipeetavate toitlustus (hankija esitab vajadusel tellimuse). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0001
Los: LOT-0002
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Haapsalu linn ja Läänemaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Haapsalu linn ja Läänemaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0002
Los: LOT-0003
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Paide linn ja Järvamaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Paide linn ja Järvamaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0003
Los: LOT-0004
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Rapla linn ja Raplamaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Rapla linn ja Raplamaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0004
Los: LOT-0005
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Rakvere linn ja Lääne-Virumaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Rakvere linn ja Lääne-Virumaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0005
Los: LOT-0006
Titel: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Valga linn ja Valgamaa
Beschreibung: Toitlustusteenuse tellimine (igapäevane) Valga linn ja Valgamaa / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310110-0006