2. Verfahren
Verfahren
Titel: Táp, takarmány és alompellet beszerzése DBR
Beschreibung: Az Állampusztai Kft. állattartó telepei folyamatos működése érdekében az állatállomány részére szükséges az élelem (táp, takarmány) és az alompellet biztosítása a 2026.09.01. – 2029.08.31. közötti időszakban.
Interne Kennung: EKR001321612026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő jelen Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása keretében az alábbi tápokat, takarmányokat kívánja beszerezni (ömlesztett kiszerelésben, morzsázott, granulált vagy dercés formázottságban) a műszaki leírásban meghatározott paraméterekkel. Ajánlatkérő a Közbeszerzési Dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek megvalósítása érdekében DBR-t kíván létrehozni. Tervezett termékkategóriák és tervezett mennyiségek. • Vemhes kocatáp: 450 tonna • Sertés nevelőtáp: 360 tonna • Báránytáp: 200 tonna • Broiler indító táp Ross: 600 tonna • Broiler nevelő táp Ross: 2.000 tonna • Broiler befejező táp Ross: 2.000 tonna • Brioler befejező táp II. Ross: 600 tonna Alompellet: 180 tonna Termékkörök szerint a tervezett, a DBR keretében odaítélendő egyes szerződések várható maximális nagyságrendje összesen: 1. Táp,takarmány: 1 000 000 000 Ft értékben 2. Alompellet: 30 000 000 Ft értékben Egyidejűleg teljesítendő mennyiségek nem haladják meg várhatóan a 25 tonnát. Jelen eljárás részvételi szakaszának eredményes lezárását követően, a konkrét beszerzési igény felmerülésekor Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket, és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkező számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre, ugyanakkor a DBR részvételi szakaszában is közzéteszi a jelenleg ismert termékek műszaki leírását. A rendszer 36 hónapos hatálya alatt bármely gazdasági szereplő – az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén – csatlakozhat a rendszerhez. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében Ajánlatkérő jelen felhívásban és egyéb a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen felhívásban előírt, vagy az azzal - az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében - egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot Ajánlattevőnek az ajánlattételi szakasz(ok)ban kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Ajánlatkérő számára ezeknél kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező termékre is tehető ajánlat.
Interne Kennung: EKR001321612026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03114000 Stroh und Futterpflanzen, 03114100 Stroh, 03114200 Futterpflanzen