637152-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden – Elektromos rendszerek, eszközök karbantartása
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektromos rendszerek, eszközök karbantartása
Beschreibung: Ajánlatkérő által üzemeltetett létesítményekben elektromos rendszerek, eszközök karbantartási és hibajavítási feladatainak ellátása. Teljesítési helyszínek és a létesítmények alapterületei medencetérrel, zöldterület nélkül, valamint a főbb feladatok meghatározása: 1. Audi Aréna Győr terület: nettó 11 608 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 41 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 255 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása igen 1 rendszer 1 Tűzjelző hálózat karbantartása igen 1 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 347 db 1 2. Aqua Sportközpont (vizes létesítmény) terület: nettó 11 120 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 45 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 40 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 Tűzjelző hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 136 db 1 Beléptető rendszer karbantartása 1 rendszer 2 3. Olimpiai Sportpark terület: nettó 22 554 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 67 db 2 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 9 rendszer 2 Tűzjelző hálózat karbantartása Igen 3 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása (atlétika RWA központok) Igen 8 db 2 RWA rendszerek karbantartása (atlétika RWA vezérelt eszközök) Igen 15 db 2 RWA rendszerek karbantartása (MU,TO,J,Előcsarnok központok) Igen 24 db 2 RWA rendszerek karbantartása (MU,TO,J,E vezérelt eszközök) Igen 46 db 2 Sportvilágítás karbantartása 8 rendszer 1 4. Magyar Vilmos Uszoda (vizes létesítmény): terület: nettó 2623 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 12 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 14 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 30 db 1 5. Látogatóközpont: terület: nettó 690 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 5 db 1 Elektromos elosztószekrény karbantartás 1 db 1 Kültéri világítás karbantartása 7 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 6. Kálóczy téri Sportközpont terület: nettó 1120 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos aelosztószekrény karbantartása 3 1 Elektromos elosztószekrény karbantartás 2 1 Biztonsági világítás karbantartása Igen 1 2 Általános világítási hálózat karbantartása 1 2 Kültéri világítás karbantartása 1 1 Terület összesen: nettó 49 715 m2 A létesítmények bérlők/látogatók által – rendezvényekre, edzésekre, eseményekre – jellemzően napi szinten, 15 órában, igénybevételre kerülnek. Üzemeltetési hibákból adódó üzemidő kiesések megengedhetetlenek (pl.: nemzetközi mérkőzés), illetve az ajánlatkérőt érő jelentős anyagi és erkölcsi kárt vonnának maguk után. A nyertes ajánlattevőtől elvárás – adott esetben – - hibaelhárítás estén, illetve a rendezvényekhez kapcsolódó ügyelet biztosítása során, szombati, vasárnapi, ünnepnapi, illetve éjszakai munkavégzés is, - egyszerre több, egy időben felmerülő szolgáltatási igény egyidejű teljesítése is, összehangolt munkavégzés mellett. Fentiek esetén sem tarthat igényt díj-, vagy költségtöbbletre, illetve nem hivatkozhat késedelem, költségátlépés esetén sem az ez okból bekövetkező többlet erőforrás bevonási szükségletre. Ajánlatkérő jelzi, hogy a szerződés tárgyát átalányáras és tételes elszámolású feladatok képezik a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérő az eljárás eredményeként létrejövő szerződés alapján az átalányár ellenében ellátandó feladatokon kívüli, tételes elszámolású feladatok tekintetében legfeljebb 60.000.000,- Ft + ÁFA/2 év összeghatárig jogosult megrendeléseket leadni. Az Ajánlatkérő a megkötésre kerülő szerződés alapján egyedi és eseti jelleggel fog megrendelést eszközölni azon feladatok vonatkozásában, amelyeket nem átalánydíj ellenében kell ellátni. Nyertes ajánlattevőnek a megrendelt szolgáltatásokat az ajánlatában megadott hibajavítási díj ellenében kell teljesítenie a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő egyedi megrendelést bocsát ki: - karbantartási feladatokra, valamint az ÉV és VV mérésekre, a vonatkozó feladatok ütemezését tartalmazó, nyertes ajánlattevő által készítendő, karbantartási ütemterv ajánlatkérő általi elfogadásával, a benne foglaltak szerint; - hibajavításra a Call Center vagy e-mailes bejelentésekkel; - műszaki felügyeletre a rendezvényhez kapcsolódó egyedi megrendeléssel. A megrendelés alapját a közbeszerzési eljárásban benyújtott ajánlat részeként megajánlott óradíj, illetve a karbantartás/hibajavítás /műszaki ügyelet során szükségessé váló, javításhoz szükséges, alkatrészek anyagára képezi. A feladatok részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001032442026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76.§ (2) bekezdésének c) pontja szerint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő által üzemeltetett létesítményekben elektromos rendszerek, eszközök karbantartási és hibajavítási feladatainak ellátása. Teljesítési helyszínek és a létesítmények alapterületei medencetérrel, zöldterület nélkül, valamint a főbb feladatok meghatározása: 1. Audi Aréna Győr terület: nettó 11 608 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 41 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 255 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása igen 1 rendszer 1 Tűzjelző hálózat karbantartása igen 1 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 347 db 1 2. Aqua Sportközpont (vizes létesítmény) terület: nettó 11 120 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 45 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 40 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 Tűzjelző hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 136 db 1 Beléptető rendszer karbantartása 1 rendszer 2 3. Olimpiai Sportpark terület: nettó 22 554 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 67 db 2 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 9 rendszer 2 Tűzjelző hálózat karbantartása Igen 3 rendszer 2 RWA rendszerek karbantartása (atlétika RWA központok) Igen 8 db 2 RWA rendszerek karbantartása (atlétika RWA vezérelt eszközök) Igen 15 db 2 RWA rendszerek karbantartása (MU,TO,J,Előcsarnok központok) Igen 24 db 2 RWA rendszerek karbantartása (MU,TO,J,E vezérelt eszközök) Igen 46 db 2 Sportvilágítás karbantartása 8 rendszer 1 4. Magyar Vilmos Uszoda (vizes létesítmény) terület: nettó 2623 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 12 db 1 Kültéri világítás karbantartása (térvilágítás) 14 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 Biztonsági világítási hálózat karbantartása Igen 1 rendszer 2 Sportvilágítás karbantartása 30 db 1 5. Látogatóközpont: terület: nettó 690 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Mennyiségi egység, Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos alelosztószekrények karbantartása 5 db 1 Elektromos elosztószekrény karbantartás 1 db 1 Kültéri világítás karbantartása 7 db 1 Általános világítási hálózat karbantartása 1 rendszer 1 6. Kálóczy téri Sportközpont terület: nettó 1120 m2 Karbantartott rendszer, Hatósági és szabványossági felülvizsgálatok, Mennyiség (db/rendszer), Gyakoriság (alkalom/év): Elektromos aelosztószekrény karbantartása 3 1 Elektromos elosztószekrény karbantartás 2 1 Biztonsági világítás karbantartása Igen 1 2 Általános világítási hálózat karbantartása 1 2 Kültéri világítás karbantartása 1 1 Terület összesen: nettó 49 715 m2 A létesítmények bérlők/látogatók által – rendezvényekre, edzésekre, eseményekre – jellemzően napi szinten, 15 órában, igénybevételre kerülnek. Üzemeltetési hibákból adódó üzemidő kiesések megengedhetetlenek (pl.: nemzetközi mérkőzés), illetve az ajánlatkérőt érő jelentős anyagi és erkölcsi kárt vonnának maguk után. A nyertes ajánlattevőtől elvárás – adott esetben – - hibaelhárítás estén, illetve a rendezvényekhez kapcsolódó ügyelet biztosítása során, szombati, vasárnapi, ünnepnapi, illetve éjszakai munkavégzés is, - egyszerre több, egy időben felmerülő szolgáltatási igény egyidejű teljesítése is, összehangolt munkavégzés mellett. Fentiek esetén sem tarthat igényt díj-, vagy költségtöbbletre, illetve nem hivatkozhat késedelem, költségátlépés esetén sem az ez okból bekövetkező többlet erőforrás bevonási szükségletre. Ajánlatkérő jelzi, hogy a szerződés tárgyát átalányáras és tételes elszámolású feladatok képezik a szerződéstervezetben részletezettek szerint. Ajánlatkérő az eljárás eredményeként létrejövő szerződés alapján az átalányár ellenében ellátandó feladatokon kívüli, tételes elszámolású feladatok tekintetében legfeljebb 60.000.000,- Ft + ÁFA/2 év összeghatárig jogosult megrendeléseket leadni. Az Ajánlatkérő a megkötésre kerülő szerződés alapján egyedi és eseti jelleggel fog megrendelést eszközölni azon feladatok vonatkozásában, amelyeket nem átalánydíj ellenében kell ellátni. Nyertes ajánlattevőnek a megrendelt szolgáltatásokat az ajánlatában megadott hibajavítási díj ellenében kell teljesítenie a szerződés hatálya alatt. Ajánlatkérő egyedi megrendelést bocsát ki: - karbantartási feladatokra, valamint az ÉV és VV mérésekre, a vonatkozó feladatok ütemezését tartalmazó, nyertes ajánlattevő által készítendő, karbantartási ütemterv ajánlatkérő általi elfogadásával, a benne foglaltak szerint; - hibajavításra a Call Center vagy e-mailes bejelentésekkel; - műszaki felügyeletre a rendezvényhez kapcsolódó egyedi megrendeléssel. A megrendelés alapját a közbeszerzési eljárásban benyújtott ajánlat részeként megajánlott óradíj, illetve a karbantartás/hibajavítás /műszaki ügyelet során szükségessé váló, javításhoz szükséges, alkatrészek anyagára képezi. A feladatok részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001032442026/1