2. Verfahren
Verfahren
Titel: PORTÁL OBČANA
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je návrh, dodávka, integrace a uvedení do provozu komplexního řešení, které zadavateli umožní: 1. provozovat Portál občana – transakční webovou aplikaci pro samoobslužné vyřizování vybraných samosprávných agend, 2. doplnit a zprovoznit hardwarovou infrastrukturu (min. 2 × výkonný server, diskové pole) nutnou pro vysokou dostupnost elektronických služeb, 3. integrovat nové služby na stávající informační systémy města (spisová služba EZOP, ekonomický systém GINIS, agendové IS, rezervační systém) a centrální identitu NIA. Zadavatel požaduje, aby vybraný dodavatel v režimu design & build zajistil zejména: a. architektonický a bezpečnostní návrh řešení vč. schémat integrace a návrhu HW kapacit, b. dodání a instalaci serverů a diskového pole do datového centra MM ČB, jejich uvedení do clusteru stávající virtualizační platformy, c. vývoj/konfiguraci Portálu občana d. integraci na interní a externí systémy (EZOP, GINIS, další AIS dle studie proveditelnosti, platební brána, NIA), e. migraci a inicializaci dat, nastavení zálohování, DR scénář, f. testování (unit, integrační, výkonové, pen test) a pilotní provoz, g. školení, dokumentaci a předání zdrojových kódů do Git repozitáře města, h. podporu a servis L2/L3 po dobu minimálně 60 měsíců v souladu s požadavky technické specifikace. Předmět plnění, resp. minimální technické požadavky, které musí dodavatel ve svém návrhu realizace zohlednit jsou blíže specifikovány v příloze zadávací dokumentace č. 10 – Technická specifikace (dále jen „technická specifikace“).
Interne Kennung: CB260008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 48820000 Server, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v návrhu smlouvy o vývoji a dodání Portálu občana.