Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Dolj (RO411)
Land: Rumänien
Zusätzliche Informationen: Craiova, Bdul 1 Mai, Nr. 66, Cod poştal 200638
Wert
637171-2026 - Competition
Romania – Stomatology devices – Achizitie echipamente de stomatologie LA
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Achizitie echipamente de stomatologie LA
Description: Se dorește achiziționarea de produse necesare dotării Facultatii de Stomatologie a UMF din Craiova în vederea îndeplinirii obiectivelor proiectului: „EduStomaTech (EST) Infrastructură inovativă pentru educație terțiară incluzivă și rezilientă” Cod SMIS 341497. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări pana in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: PRSV_38_LD_2026-10815397_2026_PAAPD1626871
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33126000 Stomatology devices
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: 1. Microscop - 9 buc.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 51410000 Installation services of medical equipment