2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architecten selectie MFA Gorssel
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst is voornemens om de Multifunctionele Accommodatie (MFA) Gorssel te gaan realiseren op de huidige locatie van de Vullerschool. In de MFA zijn verschillende maatschappelijk diensten zoals sport, onderwijs, kinderopvang, zorg, en andere maatschappelijke functies op één centrale plek vertegenwoordigd. In een duurzaam en efficiënt gebouw kan van gemeenschappelijke ruimten en personeel gebruik worden gemaakt, waardoor synergievoordelen ontstaan op het gebied van exploitatie. De indicatieve omvang van de MFA bedraagt circa 6.000 – 6.500 m2 BVO inclusief half verdiepte parkeerkelder. 6.000 - 6.500 m2 bvo
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerpwerpwerkzaamheden architectuur en constructie
Beschreibung: De opgave omvat de werkzaamheden van de architect en constructeur. De adviseurs installaties en bouwfysica worden separaat gecontracteerd. Van de architect wordt verlangd dat zij de werkzaamheden coördineert. In een coördinatieovereenkomst worden de onderlinge verplichtingen vastgelegd. De Aanbestedende Dienst is voornemens om de Multifunctionele Accommodatie (MFA) Gorssel te gaan realiseren op de huidige locatie van de Vullerschool. In de MFA zijn verschillende maatschappelijk diensten zoals sport, onderwijs, kinderopvang, zorg, en andere maatschappelijke functies op één centrale plek vertegenwoordigd. In een duurzaam en efficiënt gebouw kan van gemeenschappelijke ruimten en personeel gebruik worden gemaakt, waardoor synergievoordelen ontstaan op het gebied van exploitatie. De indicatieve omvang van de MFA bedraagt circa 6.000 – 6.500 m2 BVO
Interne Kennung: 1