637214-2026 - Ergebnis
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług przewozowych na linii 0 dwoma autobusami elektrycznymi na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki w ramach komunikacji miejskiej w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2029 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych na linii 0 dwoma autobusami elektrycznymi na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki w ramach komunikacji miejskiej w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2029 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych na linii 0 dwoma autobusami elektrycznymi na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki w ramach komunikacji miejskiej w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2029 r. Planowana liczba kilometrów do wykonania na linii 0 wynosi 249 150,00 wozokilometrów w okresie od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2029 r. Przebieg linii 0 oraz rozkład jazdy wskazany został w Załączniku nr 1 do Umowy. W czasie realizacji Umowy przebieg linii oraz rozkład jazdy może ulegać zmianie w zależności od występujących potrzeb Organizatora. Organizator wymaga min. 2 autobusy rezerwowe spalinowe lub elektryczne stanowiące własność Operatora i spełniające wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony we wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.62.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001