2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3. Zamówienie zostało podzielone na 6 części tj. 3.1 Część nr 1: Zakup systemów dziedzinowych i peryferyjnych świadczeniodawcy – System dla zakładu patomorfologii; 3.2 Część nr 2: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy; 3.3 Część nr 3: Digitalizacja dokumentacji medycznej; 3.4 Część nr 4: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala; 3.5 Część nr 5: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala – Audyt końcowy; 3.6 Część nr 6: Budowa lub rozbudowa lub zwiększenie przepustowości sieci LAN lub WLAN. 4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2a-2f do SWZ – arkusz parametrów-technicznych.
Interne Kennung: ADZP-381-96/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 72700000 Computernetze, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 79212000 Betriebsprüfung
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 1: Zakup systemów dziedzinowych i peryferyjnych świadczeniodawcy – System dla zakładu patomorfologii
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2a do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72700000 Computernetze
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 2: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2b do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 72700000 Computernetze, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 3: Digitalizacja dokumentacji medycznej;
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2c do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72700000 Computernetze
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 4: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2d do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 5: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala – Audyt końcowy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2e do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 5
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 6: Budowa lub rozbudowa lub zwiększenie przepustowości sieci LAN lub WLAN
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2f do SWZ – arkusz parametrów-technicznych
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72700000 Computernetze