2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości na obiekcie przy ul. Świdnickiej 10 we Wrocławiu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w pomieszczeniach oraz na posesji przy ul. Świdnickiej 10 we Wrocławiu. 2.Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: 1) Powierzchnia wewnętrzna: 934,89 m2 2) Powierzchnia zewnętrzna: 235 m2 3.Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4.Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: BZP.2711.23.2026.KR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości na obiekcie przy ul. Świdnickiej 10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie zadań dodatkowych, o których mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia w wysokości do 1 % wartości wynagrodzenia brutto umowy za wykonywanie czynności związanych z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii/pandemii w zakresie zamówienia podstawowego i w zakresie wznowień; 2) zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie, o którym mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia - zwiększeniu ilości powierzchni objętej usługą np. włączenia do eksploatacji dodatkowych części nieruchomości będącej przedmiotem Umowy - pomieszczeń lub części posesji wchodzących w skład danej nieruchomości w wysokości do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie zamówienia podstawowego lub do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie wznowienia. 2.Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie jego obowiązkiem i nie wymaga przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 3.Warunki realizacji zamówienia objętego prawem opcji, w tym ceny jednostkowe, są tożsame z warunkami zamówienia podstawowego. Wznowienia 4.Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia realizacji usług, polegającego na przedłużeniu okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy zgodnie z § 7 Zał. nr 4 do SWZ. 5.Długość poszczególnych okresów wznowienia ustalana jest przez Zamawiającego, z uwzględnieniem potrzeb związanych z realizacją zamówienia. 6.Skorzystanie z prawa wznowienia stanowi uprawnienie Zamawiającego i wymaga złożenia Wykonawcy stosownego oświadczenia w terminie określonym w umowie.