637231-2026 - Wettbewerb
Polen – Milch – 5/ZP/27 - ZAKUP MLEKA, PRZETWORÓW MLECZARSKICH, JAJ I MIODU NAKTAROWEGO WIELOKWIATOWEGO DLA 31. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W ZGIERZU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 5/ZP/27 - ZAKUP MLEKA, PRZETWORÓW MLECZARSKICH, JAJ I MIODU NAKTAROWEGO WIELOKWIATOWEGO DLA 31. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W ZGIERZU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych użytku bieżącego dla 31 WOG Zgierz oraz Przedszkoli Wojskowych nr 129 Nowy Glinnik i nr 147 Leźnica Wielka na rok 2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Rodzaj, ilości zamawianego asortymentu do poszczególnych odbiorców określa Załącznik Nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. W kolumnie 4 Wykonawca zobowiązany jest do wskazania jednej z gramatur z kolumny 3. Nie wypełnienie prawidłowej gramatury w kol. 4 będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt) 5 ustawy PZP. Przedmiot zamówienia będzie wytworzony i dostarczony zgodnie z wymaganiami wskazanymi przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mleko i przetwory mleczarskie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Rodzaj, ilości zamawianego asortymentu do poszczególnych odbiorców określa Załącznik Nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. W kolumnie 4 Wykonawca zobowiązany jest do wskazania jednej z gramatur z kolumny 3. Nie wypełnienie prawidłowej gramatury w kol. 4 będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt) 5 ustawy PZP.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy PZP, Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w części lub całości. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw z zastosowaniem prawa opcji, do 100% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, na co Wykonawca wyraża zgodę poprzez podpisanie niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu wartości umowy w zamówieniu podstawowym, poprzez złożenie zamówień na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Jaja
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Miód nektarowy wielokwiatowy
Haupteinstufung (cpv): 15831600 Honig