2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH CHŁODZONYCH , DESERÓW CHŁODZONYCH , PRODUKTÓW GŁĘBOKO MROŻONYCH ORAZ WARZYW I OWOCÓW MROŻONYCH W 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów garmażeryjnych chłodzonych , deserów chłodzonych, produktów głęboko zamrożonych oraz warzyw i owoców mrożonych do magazynów31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz Przedszkoli Wojskowych w Leźnicy Wielkiej i Nowym Glinniku w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. Rodzaj, ilości zamawianego asortymentu do poszczególnych odbiorców określają formularz cenowy i formularz ofertowy stanowiące załączniki nr 2 i nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 9/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-Zadanie 1 – dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów garmażeryjnych chłodzonych , deserów chłodzonych, produktów głęboko zamrożonych oraz warzyw i owoców mrożonych do magazynów31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz Przedszkoli Wojskowych w Leźnicy Wielkiej i Nowym Glinniku w 2026 r. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Rodzaj, ilości zamawianego asortymentu do poszczególnych odbiorców określają formularz cenowy i formularz ofertowy stanowiące załączniki nr 2 i nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 1-Zadanie 1–dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w części lub całości, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w załączniku nr 2 kol. nr 16 (formularz cenowy), kolumna „ZAKRES PRAWA OPCJI”, oraz w granicach wartości, o której mowa w § 2 ust. 9 umowy (załącznik nr 12 do SWZ), w całym okresie trwania umowy. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający może, ale nie musi skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku braku zapotrzebowania lub nieuzyskania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji nie będzie wymagało aneksowania umowy. Uruchomienie prawa opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości produktów żywnościowych w zamówieniu podstawowym, poprzez zamówienia składane na zasadach przewidzianych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji na warunkach określonych w niniejszej umowie, co Wykonawca akceptuje przez podpisanie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2-Zadanie 2 – dostawa deserów chłodzonych
Interne Kennung: 2-Zadanie2–dostawa deserów chłodzonych
Haupteinstufung (cpv): 15332240 Fruchtgelees
Los: LOT-0003
Titel: 3-Zadanie 3 – dostawa produktów głęboko mrożonych
Interne Kennung: 3-Zadanie 3–dostawa produktów głęboko mrożonych
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0004
Titel: 4-Zadanie 4 – dostawa warzyw i owoców mrożonych
Interne Kennung: 4-Zadanie 4–dostawa warzyw i owoców mrożonych
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse