See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lučka uprava Split
Beschreibung: Predmet nabave je izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala u Gradskoj luci Split. Predmet nabave je podijeljen na grupe i to: Grupa 1. Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala Grupa 2. Nabava i montaža opreme za novi međunarodni putnički terminal Grupa 3. Nabava i montaža video nadzora za novi međunarodni putnički terminal
Interne Kennung: 02/2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213000 Bauarbeiten für kommerzielle Gebäude, Lagerhallen und Industriegebäude, Bauten in Verbindung mit dem Transportwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1. Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Beschreibung: Izvođenje radova na rekonstrukciji međunarodnog putničkog terminala
Interne Kennung: 02/2022-1