637295-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 GBA z kabiną 6-osobową ze zbiornikiem wody min. 3,0 m3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 GBA z kabiną 6-osobową ze zbiornikiem wody min. 3,0 m3
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4 GBA z kabiną 6-osobową ze zbiornikiem wody min. 3,0 m3. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania techniczno- użytkowe dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung1/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji