637301-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění majetku a odpovědnosti za škody Kraje Vysočina a jím zřizovaných organizací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění majetku a odpovědnosti za škody Kraje Vysočina a jím zřizovaných organizací
Beschreibungposkytnutí služeb spočívajících v pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za újmu Kraje Vysočina a jím zřizovaných organizací
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPojištění majetku a odpovědnosti za škody Kraje Vysočina a jím zřizovaných organizací
Optionen
Beschreibung der Optionena) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku či rozšíření pojistného krytí pojištění v návaznosti na výše uvedený předmět veřejné zakázky, a to v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Za změnu hodnoty pojištěného majetku se považuje především změna na stávajícím majetku v důsledku zvýšení hodnoty majetku bez zásahu zadavatele (např. inflace) nebo změna na stávajícím majetku v důsledku zásahu zadavatele (např. zhodnocení majetku) nebo změna spočívající v rozšíření pojištěného majetku (např. výstavba nové budovy). Pojistitel je oprávněn dále upravit přiměřeně výši pojistných částek a pojistného v důsledku zvýšení hodnoty pojištěného stávajícího majetku v důsledku zásahu zhotovitele (např. zhodnocení majetku) nebo rozšíření pojištěného majetku (např. nová výstavba). K úpravám může dojít pouze se souhlasem pojistníka (pojištěného) a to formou dodatku k pojistné smlouvě. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě. b) Zadavatel si v souladu s §100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v případě naplnění některé z podmínek pro odstoupení objednatele, změnu dodavatele v průběhu plnění a jeho nahrazení účastníkem zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, pokud takový (nový) dodavatel souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených ve své původní nabídce adekvátně k rozsahu současného stavu, tedy stavu odpovídajícímu době změny poskytovatele služby, cenově odvozenému od (novým) dodavatelem původně navrhovaných sazeb. Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. Práva a povinnosti ze smlouvy na veřejnou zakázku mohou být převedena pouze na dodavatele, který v zadávacím řízení na tuto veřejnou zakázku podá nabídku, a o němž zadavatel (nebo jím jmenovaná hodnotící komise) prohlásí, že splnil podmínky účasti v zadávacím řízení a splní veškeré zákonné požadavky součinnosti před podpisem smlouvy.