See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywny zakup i dostawa leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole’’- II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków dla potrzeb Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole
Interne Kennung: SPZOZ.DŚM-ZP.240.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie zastosowania procedury przyspieszonej: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kole jest jednostką, której głównym zadaniem jest leczenie pacjentów. W dniu 03.04.2026 r w biuletynie europejskim zostało zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu pod numerem 2026/S 66-233215, którego przedmiotem była dostawa leków – wyrobów farmaceutycznych na zabezpieczenie leczenia pacjentów zgłaszających się do tutejszego szpitala. W dniu 07.05.2026 r. nastąpiło otwarcie postępowania. Zadanie było podzielone na 23 pakiety. W trakcie otwarcia ofert stwierdzono, że nie zostały złożone oferty dla 10 pakietów. W związku z powyższym oraz ze względy na upływający termin obowiązywania umów postępowanie na dostawę brakujących leków (produktów farmaceutycznych) należy ponownie ogłosić i przeprowadzić. Mając na uwadze zabezpieczenie zdrowia i życia pacjentów powiatu kolskiego oraz innych osób korzystających z usług SPZOZ w Kole zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia w celu zachowania ciągłości dostaw produktów farmaceutycznych i w związku z tym zasadnym jest ogłoszenie postępowania w trybie przyspieszonym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki zawierające w swym składzie substancje odurzające i psychotropowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę produktów zgodnie z zestawieniem stanowiącym załącznik do SWZ - FORMULARZ CENOWY
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: LEKI I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę leków zgodnie z zestawieniem stanowiącym załącznik do SWZ - FORMULARZ CENOWY
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: LEKI II
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki, suplementy diety
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: LEKI III
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Leki zawierające w swym składzie substancje odurzające i psychotropowe II
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: LEKI IV
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: LEKI V
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: LEKI VI
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Kontrasty
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Leki, opatrunki, suplementy diety
Interne Kennung: pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: LEKI VII
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: SEVORANE
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Opatrunki II
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: LEKI VIII
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: LEKI IX
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: LEKI X
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Opatrunki - serwety
Interne Kennung: Pakiet nr 19