See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Netwerk Gerechtsdeurwaarders (SNG)
Beschreibung: De opdracht is n.a.v. de hersteloperatie en bevat gegevenslevering aan gerechtsdeurwaarders, Schuldenwijzer Herstel, Gegevenslevering aan SBN en onvoorziene werkzaamheden.
Interne Kennung: 201865004.016.011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
63731-2026 - Result
Netherlands – Supporting services for the government – Stichting Netwerk Gerechtsdeurwaarders (SNG)
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 201865004.016.011
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 75130000 Supporting services for the government
Additional classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
63731-2026 - Resultaat
Nederland – Ondersteunende diensten voor de overheid – Stichting Netwerk Gerechtsdeurwaarders (SNG)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 201865004.016.011
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75130000 Ondersteunende diensten voor de overheid
Aanvullende classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000