637318-2026 - Ergebnis
Kroatien – Elektrotechnische Ausstattung – Zamjena uređaja nadzora i upravljanja te relejne zaštite postrojenja 220kV u TS 220/110kV Senj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamjena uređaja nadzora i upravljanja te relejne zaštite postrojenja 220kV u TS 220/110kV Senj
Beschreibung: Predmet nabave je zamjena dijela sekundarne opreme 220kV sustava nadzora, upravljanje postrojena u TS HE Senj 220/110/35kV. Unutar predmeta nabave nalaze se radovi i usluge na predmetnoj opremi kao i montaže iste u TS HE Senj, te susjednim objektima TS Brinje i TS Melina na pripadnim vodnim poljima 220kV. Predmet ove nabave je: • modernizacija sustava nadzora, upravljanja i zaštite 220kV postrojenja TS HE Senj poštujući Načela razgraničenja HOPS-HEP Proizvodnja, • releje upravljanja (REC 561) i zaštite (REL 561, RET 521), te alarmne jedinice (SACO) bazirane na LON komunikaciji zamijeniti sa suvremenim relejima generacije REx 670 serije i komunikacijom IEC 61850 (sukladno specifikacijama opreme) • postojeće ormare TS-8 zamijeniti sa ormarima VX-25 sukladno specifikaciji opreme i projektnoj dokumentaciji (NUZM, RUP i dr.) za sva 220kV vodna i transformatorska polja, te polja blok transformatora. • postojeće uređaje za mjerenje sinkrofazora WAMSTER PMU premjestiti u nove ormare sukladno projektu, • radovi na doradi ormara staničnog računala +X01 i ugradnji mrežne opreme, • izrada i instalacija ormara procesne LAN mreže +X2 sukladno specifikaciji opreme i projektnoj dokumentaciji • radovi u susjednim objektima TS Melina polje =D11-Senj i TS Brinje polje =D2-Senj na doradi postojećih ormara sekundarne opreme i ugradnji releja zaštite, a sve u skladu s troškovnikom i tehničkim specifikacijama.
Interne Kennung: 3001-V-4/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31730000 Elektrotechnische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0000