See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hardware ICT regionaal
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de aanbestedende dienst de aanschaf van nieuwe ICT-hardware ter ondersteuning van de voortdurende vernieuwing en optimalisatie van de IT-infrastructuur. We streven naar de selectie van een betrouwbare leveranciers die in staat zijn om kwalitatief hoogwaardige apparatuur te leveren, passend bij de behoeften van onze organisatie en de eisen van de huidige en toekomstige technologische ontwikkelingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung, 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Werkplekhardware
Beschreibung: Hardware die door de alle medewerkers gebruikt kan worden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Netwerk en server hardware
Beschreibung: Apparatuur voor netwrek, storage en complexe zaken
Los: LOT-0003
Beschreibung: Aanbesteding ICT hardware regionaal.