2. Verfahren
Verfahren
Titel: Enefit Industry OÜ tehnoloogiliste seadmete ja rajatiste puhastamise teenuse osutamine
Beschreibung: Käesoleva hanke eesmärgiks on Enefit Power AS-i tehnoloogiliste seadmete ja rajatiste puhastamise teenuste tellimine. Vajaduse korral saab korraldada tutvumisvisiidi. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315231-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913000 Tank- und Behälterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
637415-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 315231-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90913000 Tank and reservoir cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000