637416-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz w roku 2027
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art.6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach ( tekst jedn: Dz.U. z 2025 r.,poz.567) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej,pozyskania i zrywki drewna oraz łowiectwa,gospodarki łąkowo-rolnej,utrzymania infrastruktury leśnej, nasiennictwa i selekcji, szkółkarstwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz w roku 2027. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia umowy: od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2027 r.
Interne Kennung: SA.270.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I leśnictwo Chełmiec i Przysietnica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej.pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej ,utrzymania infrastruktury leśnej, gospodarki łowieckiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - leśnictwo Chełmiec i leśnictwo Przysietnica w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet I leśnictwo Chełmiec i Przysietnica
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy.Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II leśnictwo Łososina Dolna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej.pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej ,utrzymania infrastruktury leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - leśnictwo Łososina Dolna w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet II leśnictwo Łososina Dolna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III leśnictwo Rożnów i Lipnica Wielka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej.pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej ,utrzymania infrastruktury leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - leśnictwo Rożnów i leśnictwo Lipnica Wielka w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet III leśnictwo Rożnów i Lipnica Wielka
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV leśnictwo Gaboń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu,ochrony przeciwpożarowej.pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łąkowo-rolnej ,utrzymania infrastruktury leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - leśnictwo Gaboń w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet IV leśnictwo Gaboń
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V leśnictwo Obidza i Przyszowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.pozyskania i zrywki drewna, gospodarki łąkowo-rolnej ,utrzymania infrastruktury leśnej, oraz gospodarką łowiecką do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - leśnictwo Obidza i leśnictwo Przyszowa w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet V leśnictwo Obidza i Przyszowa
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI szkółkarski - szkółka leśna Kamieniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z prac szkółkarskich związanych z nasiennictwem i selekcją oraz utrzymaniem infrastruktury leśnej, szkółkarskiej, gospodarki łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Stary Sącz - szkółka leśna Kamieniec w roku 2027, Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust.1 pkt 7)PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet VI szkółkarski - szkółka leśna Kamieniec