2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Iekārtu un aprīkojuma piegāde SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, II kārta”
Beschreibung: “Iekārtu un aprīkojuma piegāde SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, II kārta”
Interne Kennung: ZRS 2026/10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Endoskopu mazgāšanas un dezinfekcijas iekārta
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Iespējams iegādāties papildu 5 (piecas) vienības preci katrā iepirkuma daļā.
Los: LOT-0002
Titel: Histoloģisko audu kasešu apdrukas iekārta
Los: LOT-0003
Titel: Histoloģisko/citoloģisko stikliņu apdrukas iekārta