See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 23 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 23 kursów zawodowych po 10 osób każdy, co łącznie stanowi maksymalnie 230 osób do przeszkolenia w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Rzeszowie w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Celem realizacji usługi jest uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych uczestników kursów potwierdzonych wydaniem odpowiednich zaświadczeń, potrzebnych do wykonywania pracy i ułatwiających powrót na rynek pracy po zakończeniu kary pozbawienia wolności. . OISW w Rzeszowie zamierza przeprowadzić kursy o następującej tematyce: Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz), Technolog robót wykończeniowych, Ogrodnik, Kucharz, Brukarz, Malarz-szpachlarz, Magazynier + operator wózków widłowych + egzamin UDT, Spawacz MAG 135.
Interne Kennung: OI/FERS.2230.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Zamówienia I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Przemyślu: Rodzaj kursu:Technolog robót wykończeniowych -1; Brukarz -1; Oddział Zewnętrzny w Medyce: Rodzaj kursu:Technolog robót wykończeniowych -2; Brukarz -1;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Zamówienia II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Dębicy: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych 2; Zakład Karny w Jaśle: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych 1; Malarz-szpachlarz 1;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część Zamówienia III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Dębicy; Rodzaj kursu: Kucharz 1.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część Zamówienia IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Dębicy: Rodzaj kursu: Ogrodnik -1 Oddział Zewnętrzny w Chmielowie Rodzaj kursu: Ogrodnik -2
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część Zamówienia V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Rzeszowie: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych -2
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część Zamówienia VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Rzeszowie: Rodzaj kursu: Magazynier z obsługą wózka widłowego -1
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część Zamówienia VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Rzeszowie: Rodzaj kursu: Spawacz MAG-135 -1
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część Zamówienia VIII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych: Zakład Karny w Łupkowie: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych -1; Brukarz -1 Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych -1; Brukarz -1 Zakład Karny w Uhercach Mineralnych: Rodzaj kursu: Technolog robót wykończeniowych -1; Glazurnik-Posadzkarz (Płytkarz) -1
Interne Kennung: 8