2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project Oefenkansen Nederlands - Aanstellen onderzoekspartner
Beschreibung: We zoeken een onderzoekspartner die een onderzoek kan uitvoeren over de impact van oefenkansen Nederlands op taal en sociale integratie bij volwassenen.
Interne Kennung: PPP17E-300/5072/2025040-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025040-01_1