637469-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Tragbare Computer – Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca
Beschreibung: Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca ”, conform cerințelor caietului de sarcini. Ținând cont de prevederile art. 160 din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice: Termenul limită până la care orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legătură cu documentația de atribuire: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile autoritatii contractante vor fi publicate in SEAP cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 428811020265122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Eechipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca, Tabletă de hârtie digitală Baterii externe Laptop ultraportabil Termenul limită până la care orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legătură cu documentația de atribuire: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile autoritatii contractante vor fi publicate in SEAP cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 31434000 Lithiumakkumulatoren