637477-2026 - Ergebnis
Kroatien – Varia – Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava lijekova pembrolizumab, ublituksimab, avapritinib i zanubrutinib do sklapanja Ugovora po provedbi postupka zajedničke nabave
Beschreibung: Predmet nabave su lijekovi, sukladno tehničkim specifikacijama, navedenim u Troškovniku i prema ovoj dokumentacijom o nabavi. Predmet nabave se isporučuje sukcesivno, prema zahtjevu za isporuku Naručitelja i dostavlja na mjesta isporuke u roku koji ne može biti duži od 5 kalendarskih dana od dana slanja zahtjeva za isporuku (sukladno ponudi ponuditelja). U krajnjem roku izvršenja moraju biti izvršene sve ugovorne obveze Ugovaratelja. Roba se smatra isporučenom a Ugovorna obveza izvršena trenutkom predaje robe i uređene popratne dokumentacije nabave Naručitelju. Početak isporuke je određen Ugovorom o javnoj nabavi. Ugovor se zaključuje na period do sklapanja Ugovora po provedbi slijedećeg postupka zajedničke javne nabave predmetne robe a najduže 12 mjeseci. Količina predmeta nabave je okvirna, utvrđena Troškovnikom, po procijenjenim količinama te će se nabavljati sukcesivno, prema dinamici utvrđenoj zahtjevima za isporuku Naručitelja. Naručitelj će kupovati robu prema svojim stvarnim potrebama te nije obvezan kupiti cjelokupnu okvirnu količinu navedenu u Troškovniku. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave, na temelju sklopljenog Ugovora, može biti veća ili manja od okvirne količine, sukladno Naručiteljevim potrebama i osiguranim financijskim sredstvima.
Interne Kennung: 59/26.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1.
Interne Kennung: 59/26.-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2.
Interne Kennung: 59/26.-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3.
Interne Kennung: 59/26.-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4.
Interne Kennung: 59/26.-4