2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i wywóz nieczystości stałych komunalno – bytowych oraz wielkogabarytowych z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest • Część I: Usługa odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno-bytowych w szacunkowej ilości 35 731,78 m3 z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu; • Częśc II: Usługa odbioru i wywozu wielkogabarytowych średnio 2 razy w roku w szacunkowej ilości 95.000 kg z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - usługa odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno-bytowych w szacunkowej ilości 35 731,78 m3 z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu;
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - usługa odbioru i wywozu nieczystości stałych komunalno-bytowych w szacunkowej ilości 35 731,78 m3 z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu;
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Usługa odbioru i wywozu wielkogabarytowych średnio 2 razy w roku w szacunkowej ilości 95.000 kg z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Beschreibung: Część II: Usługa odbioru i wywozu wielkogabarytowych średnio 2 razy w roku w szacunkowej ilości 95.000 kg z kompleksów wojskowych administrowanych przez 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zegrzu
Interne Kennung: Część 2