637492-2026 - Ergebnis
Ungarn – Operationstechnik – Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben: 1. rész: Sheath (femorális punkcióhoz) 2. rész: Sheath (radiális punkcióhoz) 3. rész: Vezetődrótok 4. rész: Vezetődrótok hidrofil bevonattal 5. rész: Hosszú vezetődrótok hidrofil bevonattal 6. rész: Radialis komprimáló eszköz 7. rész: Záróeszköz 6-8F artériás behatolási kapu zárására 8. rész: ACIST "Handcontroll" 9. rész: Angiographias steril set femoralis 10. rész: Angiographias steril set radialis 11. rész: Pacemaker steril set 12. rész: EP és ablaciós steril set 13. rész: Nyomásmérő hemodinamikai asztalhoz 14. rész: Trasseptalis irányitó bevezető sheath 15. rész: Guiding katéterek I. 16. rész: Guiding katéterek III. 17. rész: Guide extension 18. rész: Hidrofil PCI guidewire 19. rész: Nyomásmérő vezetődrót II. vagy mikrokatheter 20. rész: Digitális IVUS katéter 21. rész: Standard ballonkatéterek 22. rész: Ballonkatéterek utódilatációhoz 23. rész: CTO ballonkatéterek 24. rész: "High pressure" ballonkatéterek 25. rész: Gyógyszerkibocsátó ballon 26. rész: Vágó ballon 27. rész: Thrombus aspirációs katéter 28. rész: Indeflator 29. rész: Indeflátor szett 30. rész: "Prémium" koronária sztent 31. rész: Jó oldalág elérhetőséget biztosító koronária sztent 32. rész: Koronária sztent nehéz anatómiához 33. rész: Rövid DAPT idejű koronária sztent 34. rész: "Innovatív" koronária sztent A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi konszignációs raktár működtetése minden részben. A konszignációs raktár megnyitásának feltételeit a szerződéstervezet tartalmazza, felek a konszignációs raktár mennyiségét a szerződéskötést követő 5 munkanapon belül egyeztetik és közösen állapodnak meg ennek mennyiségéről. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli. Az Ajánlatkérő termékkel szemben támasztott elvárásait a műszaki és ártáblázat tartalmazza. A megadott elvárásoknak megfelelő, illetve „azzal egyenértékű” paraméterekkel rendelkező termékeket tartalmazó ajánlatot fogadjuk el érvényes ajánlatnak (321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3)), amennyiben az eltérés nem jelent változtatást a termék használatában, használhatóságában. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Vorherige Bekanntmachung: 225570-2026
Interne Kennung: EKR001884092025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sheath (femorális punkcióhoz)
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 1. rész: Sheath (femorális punkcióhoz) Teljes mennyiség: 200 db Alap mennyiség: 150 db Opciós mennyiség: 50 db Műszaki követelmények: 4F, 5F, 6F, 7F, 8F egyszerhasználatos hidrofil bevonattal ellátott dilatatorral, 0.025", 0.035" vagy 0,038" méretű rövid guidewire-el hossz ≥ 10cm teljes hosszában kink – resistant oldalággal és azon csappal ellátott hemostatikus szeleppel rendelkező 20-30 cm hosszúságban is elérhető A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az ajánlatkérő az opciós mennyiség igénybevételéről a szerződés időtartama alatt az alap mennyiség teljeskörű felhasználását követően egyoldalúan dönthet a szerződés időtartama alatt akként, hogy az opciós mennyiség lehívása és teljesítése nem haladhatja meg a szerződés eredeti időtartamát. Ajánlatkérő rögzíti, hogy jogosult az opciós mennyiséget részben vagy egészben megrendelni és jogosult arra, hogy az opciós mennyiséget egyáltalán ne használja fel. A nyertes ajánlattevő az opciós mennyiséget a szerződésben foglalt változatlan ár mellett köteles biztosítani.
Los: LOT-0002
Titel: Sheath (radiális punkcióhoz)
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 2. rész: Sheath (radiális punkcióhoz) Teljes mennyiség: 400 db Alap mennyiség: 300 db Opcionális mennyiség: 100 db 4F, 5F, 6F egyszerhasználatos dilatatorral, 20 vagy 22G tűvel és választhatóan 0,018", 0.021" vagy 0,025" méretű rövid guidewire-el hossz ≥ 7cm oldalággal és azon csappal ellátott hemostatikus szeleppel rendelkező vékonyított falú változat is elérhető (külső átmérő csökkenés 1F) ≥20 cm hosszúságban is elérhető A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/2
Los: LOT-0003
Titel: Vezetődrótok
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 3. rész: Vezetődrótok Teljes mennyiség: 130 db Alap mennyiség: 100 Opcionális mennyiség: 30 atrombogén felszínű műanyag - lehetőleg teflon - bevonattal ellátott egyik végén 3 mm sugarú "J" végű másik végén egyenes, soft tippel 150 cm az elvárás az ajánlattételkor, de elérhetőnek kell lennie 200-260 cm méret-ben is. 0,035" átmérőjű A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/3
Los: LOT-0004
Titel: Vezetődrótok hidrofil bevonattal
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 4. rész: Vezetődrótok hidrofil bevonattal Teljes mennyiség: 200 Alap mennyiség: 150 Opcionális mennyiség: 50 atrombogén felszínű hidrofil bevonattal ellátott 45 fokban hajlított tip és egyenes vég is elérhető 120-150-180 cm hosszban is elérhető 0,018”, 0,025", 0,032", 0,035" és 0,038" átmérőben is rendelhető A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/4
Los: LOT-0005
Titel: Hosszú vezetődrótok hidrofil bevonattal
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 5. rész: Hosszú vezetődrótok hidrofil bevonattal Teljes mennyiség: 40 Alap mennyiség: 30 Opcionális mennyiség: 10 atrombogén felszínű hidrofil bevonattal ellátott 450-ban hajlított tip és egyenes vég is elérhető >= 260 cm hosszban is elérhető 0,018”, 0,025", 0,032", 0,035" és 0,038" átmérőben is rendelhető A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/5
Los: LOT-0006
Titel: Radialis komprimáló eszköz
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 6. rész: Radialis komprimáló eszköz Teljes mennyiség: 800 Alap mennyiség: 600 Opcionális mennyiség: 200 szelektív kompressziós eszköz az artéria radialis punkcióját követő komprimáláshoz Precíz, kontrollálható erősségű kompressziót biztosít A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/6
Los: LOT-0007
Titel: Záróeszköz 6-8F artériás behatolási kapu zárására
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 7. rész: Záróeszköz 6-8F artériás behatolási kapu zárására Teljes mennyiség: 40 db Alap mennyiség: 30 db Opcionális mennyiség: 10 db kollagénes perkután érzáró katéter méretválaszték 6F és 8F VAGY 5F és 6/7 F 1 felszívódó polimer horgonyból és kollagénből álló mechanikus érzáró eszköz 90 nap alatt teljesen felszívódik A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/7
Los: LOT-0008
Titel: ACIST "Handcontroll"
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 8. rész: ACIST "Handcontroll" Teljes mennyiség: 1300 db Alap mennyiség: 1000 db Opcionális mennyiség: 300 db CMS 2000 ACIST injektorral kompatibilis - a Kompatibilitást az Acist Cvi gép gyártójának nyilatkozata alapján elfogadjuk, ha az igazolás kardiológiai hemodamikai felhasználásra vonatkozik A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/8
Los: LOT-0009
Titel: Angiographias steril set femoralis
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 9. rész: Angiographias steril set femoralis Teljes mennyiség: 400 szett Alap mennyiség: 300 szett Opcionális mennyiség: 100 szett steril angiographias set tartalma coronarographiához:240x350-370cm háromrétegű betegizoláló lepedő 4 nyilással, mindkét oldalán áttetsző sávval. 1db műtőskabát L méret, 1 db műtőskabát XL méret 150-200cm J 0.035 egyvégű vezetődrót, 3 db 20 ml nem csavaros, oldalt kónusszal, 3 db csavaros 10ml, 1 db csavaros 2ml fecskendő, 1 db 65x85, 1 db 120x120 rtg pajzsizoláló körgumis fólia, 18G tű 40mm 1db, 25G 25mm 1db, 1db 20G 70mm tű, 4db 5x5cm műanyag nyéllel ellátott szivacsos lemosó, 10x10 cs 4 rétegű 80db gézlap, 2 db vesetál műanyag, branülzáródugók 2db 18G seldinger tü femorális punkciohoz, 22-es nyeles szike, külömböző színű fecskendőt megjelölő matrica 4 db, 1 db ragasztós szélű lepedő 75x75cm A fólia esetében ajánlatkérő szélességben +5 cm, hosszúságban +5 cm eltérést tud elfogadni. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/9
Los: LOT-0010
Titel: Angiographias steril set radialis
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 10. rész: Angiographias steril set radialis Teljes mennyiség: 1200 szett Alap mennyiség: 900 szett Opcionális mennyiség: 300 szett steril angiographias set tartalma coronarographiához:minimum 240x330-370cm háromrétegű betegizoláló lepedő 4 nyilással mindkét oldalán áttetsző sávval.. 1db műtőskabát L méret, 1 db műtőskabát XL méret 150-200cm J 0.035 3mm J és egyenes 2 végű vezetődrót, 3 db 20 ml nem csavaros,oldalt kónusszal, 3 db csavaros 10 ml, 1 db 2 ml fecskendő, 1 db 65x85cm, 1 db 120x120cm körgumis rtgpajzs izoláló fólia,18G 40mm tű 1db, 25G 25mm, 1db 1db 20G tű 70mm, 22-es nyeles szike, 4db 5x5cm műanyag nyéllel ellátott szivacsos lemosó,10x10 cs 4 rétegű 80db gézlap, 2 db műanyag vesetál, branülzáródugók 2db, külömböző színű fecskendőt megjelölő matrica 4db, 1 db ragasztós szélű lepedő 75x75cm egyszerhasználatos A fólia esetében ajánlatkérő szélességben +5 cm, hosszúságban +5 cm eltérést tud elfogadni. A lepedő esetében +10%-os méreteltérés az elfogadott. " A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/10
Los: LOT-0011
Titel: Pacemaker steril set
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 11. rész: Pacemaker steril set Teljes mennyiség: 200 szett Alap mennyiség: 150 szett Opcionális mennyiség: 50 szett steril angiographias set tartalma pacemaker impl.-hoz: :240x350-370cm háromrétegű betegizoláló lepedő 2 nyilással a lepedő felső részében, 1db műtőskabát L méret, 1 db műtőskabát XL méret 1db 500ml, 1 db 400ml tálka,1 db 65x85cm, 1 db 120x120cm rtgpajzs körgumis izoláló fólia, diatermiás zsák,80db 10x10cm 4 rétegű gézlap, 10 db géztupher,1 db műanyag vesetál, 5x5 cm-es nyeles lemosó szivacs 4 db, 1 db 18G 40mm tű , 25G 25mm 1db, 1db 20G 70mm tű, 22 nyeles szike, 2 db lepedő rögzítő clip, 1 db 20 ml, 2 db 10 ml csavaros fecskendő, 1 db ragasztós szélű lepedő 75x75cm "egyszerhasználatos A fólia esetében ajánlatkérő szélességben +5 cm, hosszúságban +5 cm eltérést tud elfogadni. A lepedő esetében +10%-os méreteltérés az elfogadott. " A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/11
Los: LOT-0012
Titel: EP és ablaciós steril set
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 12. rész: EP és ablaciós steril set Teljes mennyiség: 65 szett Alap mennyiség: 50 szett Opcionális mennyiség: 15 szett steril angiographias set tartalma EP-hez és ablációhoz:240x350-370cm háromrétegű betegizoláló lepedő 2 nyilással mindkét oldalán áttetsző sávval, 1db műtőskabát L méret, 1 db műtőskabát XL méret 80db 10x10cm gézlap,10 db géztupher, 1 db műanyag vesetál, 500ml-es kerek kistál 2 db,1db 65x85cm, 1 db 120x120cm rtgpajzs körgumis izoláló fólia, 10 ml 2db, 5ml 2 db fecskendő,1 db 18G tű 40mm , 25G 25mm 1db 1db 20G 70mm tű, 22 nyeles szike 5x5 cm-es nyeles lemosó szivacs 4 db, egyszerhasználatos A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/12
Los: LOT-0013
Titel: Nyomásmérő hemodinamikai asztalhoz
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 13. rész Nyomásmérő hemodinamikai asztalhoz Teljes mennyiség: 20 db Alap mennyiség: 15 db Opcionális mennyiség: 5 db "Philips, GE hemodinamikai asztalhoz csatlakoztatható nyomásmérő fej, jelátalakító. Egyszerhasználatos, csappal, invaziv nyomásérzékelővel ellátott, 0-300Hgmm tartomány, 3ccm /h-s névleges áramlás Ajánlatkérő lapos négypólusú csatlakozót vár el, referencia termék: Referenciaszáma AT 7212-3 A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/13
Los: LOT-0014
Titel: Trasseptalis irányitó bevezető sheath
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 14. rész Trasseptalis irányitó bevezető sheath Teljes mennyiség: 13 db Alap mennyiség: 10 db Opcionális mennyiség: 3 db egyszerhasználatos elektrofiziológiás trasseptalis sheath 0.81mm vezetődrót és BRK tipusú hajlitott punctiós tű befogadására, többféle méret, speciálisan hajlitott distalis görbület 3 utas zárócsap az oldalszáron, hemostasis szelep A sheath vége speciális kiképzésű, mely akadályozza a BRK tű tulzott kilépését. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/14
Los: LOT-0015
Titel: Guiding katéterek I.
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 15. rész Guiding katéterek I. Teljes mennyiség: 400 db Alap mennyiség: 300 db Opcionális mennyiség: 100 db 6F, 7F, 8F belső átmérő:6F ≥0,070"; 7F ≥0,081"; 8F ≥0,091" atraumatikus soft tip, végén sugárfogó markerrel nagy back-up kontroll kettős drót-fonat merevítés PTFE belső bevonat hossz 100cm típusok: Judkins (JL vagy FL 3,5-6; JR vagyF 3,5-6), Amplatz (AL I-III; AR I-II), Extra back-up (XB, Voda vagy BL 3,0-4,5), IMA, Multipurpose (MP I, II, HS), Art (3,5-4,5) a JL, JR, Extra back-up görbületek oldalnyílásos (SH) kivitelben is elérhetők A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/15
Los: LOT-0016
Titel: Guiding katéterek III
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 16. rész Guiding katéterek III. Teljes mennyiség: 200 db Alap mennyiség: 150 db Opcionális mennyiség: 50 db 5F, 6F belső átmérő: 5F ≥0,058", 6F ≥0,071" atraumatikus soft tip, sugárfogó markerrel nagy back-up kontroll drót-fonat merevítés hidrofil külső bevonat a prox. és diszt. szegmentumok kivételével hossz 100cm >110 cm-es, flexibilis végű változatban is elérhető (5F) típusok: radiális görbületek (TIG), Judkins (JL vagy FL 3,5-6; JR vagyF 3,5-6), Amplatz (AL I-III; AR I-II), Extra back-up (XB, Voda vagy BL 3,0-4,5), IMA, Multipurpose, Ikari 1-2 A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/16
Los: LOT-0017
Titel: Guide extension
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 17 .rész Guide extension Teljes mennyiség: 80 db Alap mennyiség: 60 db Opcionális mennyiség: 20db mély katéter intubációt lehetővé tevő guiding meghosszabbító katéter 6F guiding katéterrel kompatibilis monorail kivitel A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/17
Los: LOT-0018
Titel: Hidrofil PCI guidewire
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 18. rész: Hidrofil PCI guidewire Teljes mennyiség: 200 db Alap mennyiség: 150 db Opcionális mennyiség: 50 db 0,014" átmérőjű jó torque kontroll merev belső vázú, mely a disztális részében vagy teljesen hosszában nitinol alapú merev belső váz, mely a drót disztális végéig ér ("core to tip") hidrofil polimer bevonatú sima, thromboresistens felületű 175-190cm hosszú, de 300cm-es is rendelhető sugárfogó, flexibilis, jó formatartású vég egyenes és J végű is elérhető min. három különböző keménységű típusa van A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/18
Los: LOT-0019
Titel: Nyomásmérő vezetődrót II. vagy mikrokatheter
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 19. rész: Nyomásmérő vezetődrót II. vagy mikrokatheter Teljes mennyiség: 40 db Alap mennyiség: 30 db Opcionális mennyiség: 10 db coronáriákban és perifériás erekben lévő nyomás meghatározására alkalmas 0,014" guide wire vagy mikrokatheter jó sugárfogó képesség a flexibilis végen poly-tetra-fluor etilén vagy hidrofil bevonat, nem thrombogen felszín nyomásmérő, átalakító rendszert tartalmaz, mely a készülékével vagy az asztal regisztrálóval összeköthető A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/19
Los: LOT-0020
Titel: Digitális IVUS katéter
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 20. rész: Digitális IVUS katéter Teljes mennyiség: 12 db Alap mennyiség: 10 db Opcionális mennyiség: 2 db coronaria és perifériás indikációval egyaránt rendelkezik Eltérő tip hosszban elérhető Brachiális és femorális markerrel ellátott 5F guiding katéter, 0.014” vezetődrót kompatibilitás Kompatibilitás iLab rendszerrel A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/20
Los: LOT-0021
Titel: Standard ballonkatéterek
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 21. rész: Standard ballonkatéterek Teljes mennyiség: 500 db Alap mennyiség: 400 db Opcionális mennyiség: 100 db Részletek, hossz és átmérő választékok a dokumentációban. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/21
Los: LOT-0022
Titel: Ballonkatéterek utódilatációhoz
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 22. rész Ballonkatéterek utódilatációhoz Teljes mennyiség: 200 db Alap mennyiség: 150 db Opcionális mennyiség: 50 db Átmérő és hossz választékok a dokumentációban. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/22
Los: LOT-0023
Titel: CTO ballonkatéterek
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 23. rész CTO ballonkatéterek Teljes mennyiség: 100 db Alap mennyiség: 80 db Opcionális mennyiség: 20 db Átmérő és hossz választék a dokumentációban. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/23
Los: LOT-0024
Titel: "High pressure" ballonkatéterek
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 24. rész "High pressure" ballonkatéterek Teljes mennyiség: 80 db Alap mennyiség: 60 db Opcionális mennyiség: 20 db Átmérő és hossz választék a dokumentációban. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/24
Los: LOT-0025
Titel: Gyógyszerkibocsátó ballon
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 25. rész: Gyógyszerkibocsátó ballon Teljes mennyiség: 40 db Alap mennyiség: 30 db Opcionális mennyiség: 10 db Hatékony gyógyszer-hordozóanyag mátrix bevonat >3 μg/mm2 gyógyszer dózis hossz választék ≤10 - 30≤ rated burst pressure ≥ 12 ATM A megajánlott termékkel készült publikált klinikai vizsgálat megléte min 500 betegben, igazolt magyarországi felhasználás min 50 db Markerek (Ø 3.0mm) Az ajánlatkérő elfogadja a "1.0 μm/mm2 gyógyszerbevonatot, amennyiben abból igazoltan nagyobb mennyiség jut el a kezelendő érszakaszra, mint 3.0 μm/mm2 esetén" megoldást, ha megfelelő esetszámú, összehasonlító vizsgálattal igazolni lehet az azonos hosszútávú eredményeket ISR szempontjából. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/25
Los: LOT-0026
Titel: Vágó ballon
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 26. rész Vágó ballon Teljes mennyiség: 13 db Alap mennyiség: 10 db Opcionális mennyiség: 3 db mikrosebészeti ballonkatéter, éles microtome pengékkel Átmérő választék ≤2,0 – 4,0≤ Hossz választék ≤6 – 15≤ Rated Burst Pressure (Ø 3.0mm) ≥ 8 ATM Típus semi-compliant vagy noncompliant A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/26
Los: LOT-0027
Titel: Thrombus aspirációs katéter
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 27. rész Thrombus aspirációs katéter Teljes mennyiség: 80 db Alap mennyiség: 60 db Opcionális mennyiség: 20 db friss thrombus eltávolítására szolgáló rapid exchange katéter 6F vezető katéter bkompatibilitás megléte 0,014” guidewire kompatibilis zárható vákuum fecskendővel és filter kosárral szállítva tip profile ≤ 0,03" (lesion entry profile) crossing profile ≤0,07" (6F) A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/27
Los: LOT-0028
Titel: Indeflátor
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 28. rész Indeflator Teljes mennyiség: 130 db Alap mennyiség: 100 db Opcionális mennyiség: 30 db teljesen átlátszó műanyag fecskendő rész 12-30 ml űrtatrtalom biztonsági reservoir 10-15 cm-es – rotating adapterrel ellátott végű – hosszabbító hiteles, jól látható skálájú, ≥30 ATM nyomásig mérő manométer könnyű, gyors kezelhetőség pontos nyomás beállíthatóság A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/28
Los: LOT-0029
Titel: Indeflátor szett
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 29. rész Indeflátor szett Teljes mennyiség: 800 szett Alap mennyiség: 600 szett Opcionális mennyiség: 200 szett teljesen átlátszó műanyag fecskendő rész 12-30 ml űrtatrtalom biztonsági reservoir 10-15 cm-es – rotating adapterrel ellátott végű – hosszabbító könnyű, gyors kezelhetőség pontos nyomás beállíthatóság Y adapter, torquer, befűzőtű a szettben, nem csavaros kivitel hiteles, jól látható skálájú, ≥30 ATM nyomásig mérő manométer A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/29
Los: LOT-0030
Titel: "Prémium" koronária sztent
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 30. rész: "Prémium" koronária sztent Teljes mennyiség: 70 db Alap mennyiség: 50 db Opcionális mennyiség: 20 db everolimus gyógyszert tartalmazó polimer , CoCr vagy PtCr platformú coronaria stent ≥ 1500 beteget bevont prospektív, randomizált, multicentrikus tanulmánnyal igazolt hatékonyság, nagyon késői ST vonatkozásában min. 4 éves nyomonkövetéssel (VLST ≤0,8 %) Strut vastagság ≤ 0,0032” (3 mm átmérőjű stentnél) Crossing profile ≤ 0,042” (3 mm átmérőjű stentnél) Lesion entry profile ≤ 0,019” (3 mm átmérőjű stentnél) legrövidebb DAPT IFU-ban 1 hónap RBP ≥ 18 atm (2,75 mm átmérőjű stentnél) Legalább 8 féle indikáció megléte (IFU vagy CE) Ajánlattevő kizárólag a termék gyártó cégének legújabb fejlesztésű DES termékével tehet ajánlatot A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/30
Los: LOT-0031
Titel: Jó oldalág elérhetőséget biztosító koronária szten
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 31. rész Jó oldalág elérhetőséget biztosító koronária sztent Teljes mennyiség: 130 db Alap mennyiség: 100 db Opcionális mennyiség: 30 db everolimus gyógyszerrel bevont CoCr vagy PtCr platformú coronaria stent ≥ 1500 beteget bevont prospektív, randomizált, multicentrikus tanulmánnyal igazolt hatékonyság, nagyon késői ST vonatkozásában min. 4 éves nyomonkövetéssel (VLST ≤0.8 %) Legalább 8 féle indikáció megléte (IFU, DFU vagy CE) Tip profil ≤0.019” Crossing profile≤0,043” (3,00 mm átmérőjű stentnél) Cella kerület > 12,5mm (3,0 mm-es stentnél) 2,25 - 4,00 mm közötti átmérőtartomány 8 - 38 mm közötti hosszméret, átmérőnként legalább 7 féle hossz A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/31
Los: LOT-0032
Titel: Koronária sztent nehéz anatómiához
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 32. rész: Koronária sztent nehéz anatómiához Teljes mennyiség: 250 b Alap mennyiség: 200 db Opcionális mennyiség: 50 db limus gyógyszerrel bevont CoCr platformú coronaria stent Randomizált, multicentrikus tanulmánnyal igazolt hatékonyság min 3000 fő/trial Klinikai vizsgálat AMI indikációval RCT klinikai vizsgálat, AMI /STEMI indikációval strut vastagság ≤ 60 µm (3 mm-es stentnél) 100%-ban felszívódó polimer, vastagabb abluminaris réteggel 2,25 - 4,00 mm közötti átmérőtartomány Ajánlattevő kizárólag a termék gyártó cégének legújabb fejlesztésű DES termékével tehet ajánlatot ≤10 - 38≤ mm közötti hosszméret A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/32
Los: LOT-0033
Titel: Rövid DAPT idejű koronária sztent
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 33. rész: Rövid DAPT idejű koronária sztent Teljes mennyiség: 70 db Alap mennyiség: 50 db Opcionális mennyiség: 20 db cytostatikus gyógyszerrel bevont CoCr platformú coronaria stent 3.5 mm-es stent 5.5 mm-ig feltágítható strutok sérülése nélkül strut vastagság ≤ 81 µm crossing profile ≤ 0,045” (3 mm-es stent esetén) 2,25 - 4,00 mm közötti átmérőtartomány 9 - 38 mm hosszméret IFU 1 hó DAPT RCT-vel igazolva A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/33
Los: LOT-0034
Titel: "Innovatív" koronária sztent
Beschreibung: Haemodinamikai anyagok beszerzése 34 részben 34. rész: "Innovatív" koronária sztent Teljes mennyiség: 70 db Alap mennyiség: 50 db Opcionális mennyiség: 20 db cytostatikus gyógyszert tartalmazó polimer, CoCr platformú coronaria stent 5 F vezető katéterrel is bevezethető (3mm-es stent-nél) strut vastagság minden méretnél ≤ 60 µm Felszívódó polimer 2,00 - 4,0 mm közötti átmérőtartomány 8 - 40 mm hosszméret Ajánlattevő kizárólag a termék gyártó cégének legújabb fejlesztésű DES termékével tehet ajánlatot A nyertes ajánlattevő feladatát képezi a termékek leszállítása, átadás-átvétele, jótállás biztosítása és a szerződés szerinti dokumentumok átadása. Az ajánlatkérő az alap mennyiség lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő mennyiség alapú keretszerződést kíván kötni. Ajánlatkérő az alap mennyiség teljes mennyiségére lehívási kötelezettséget vállal. Az opcionális mennyiség lehívható, annak vonatkozásában Vevőt lehívási kötelezettség nem terheli.
Interne Kennung: EKR001884092025/34