637495-2026 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW W PRACOWNI HEMODYNAMIKI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW W PRACOWNI HEMODYNAMIKI
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW W PRACOWNI HEMODYNAMIKI dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Załączniku Nr 6 do SWZ, stanowiącym projektowane postanowienia umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje 18 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia
Interne Kennung: WSzS.DEZ.26.064.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (art. 61 ust. 1 uPZP). 2. W postępowaniu o udzielenie zamówienia ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (art. 63 ust. 1 uPZP). 3. Zgodnie z art. 781 Kodeksu cywilnego: „do zachowania elektronicznej formy czynności prawnej wystarcza złożenie oświadczenia woli w postaci elektronicznej i opatrzenie go kwalifikowanym podpisem elektronicznym”. 4. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy zakupowej: https://szpitalparkitka.logintrade.net/. Wykonawca posiadający konto na Platformie zakupowej ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. 5. Instrukcję rejestracji Wykonawcy na Platformie Zakupowej oraz złożenia oferty środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu zawierają „Instrukcje użytkowników”, zamieszczone na stronie internetowej pod adresem: https://szpitalparkitka.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html. 6. Wymagania techniczne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy użyciu Platformy zakupowej są dostępne na stronie: https://szpitalparkitka.logintrade.net/reg,info,wymaganiatechniczne.html , https://szpitalparkitka.logintrade.net/public/instrukcje/wymagania_techniczne_20210204.pdf. 7. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą: - za pośrednictwem platformy zakupowej: 1) formularz oferty stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ; 2) formularz asortymentowo-cenowy, stanowiący Załącznik Nr 2 do SWZ; 3) Pełnomocnictwo lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ, 4) Pełnomocnictwo, lub inny dokument, potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów załączonych do oferty, a o których mowa w Rozdz. XIV SWZ, z którego wynika prawo do udziału w aukcji elektronicznej i składania postąpienia w toku aukcji elektronicznej (jeżeli dotyczy), 5) dowód wpłaty wadium, o którym mowa w rozdz. X; 6) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), o którym mowa w rozdz. VII ust. 1 SWZ (Załącznik Nr 7 do SWZ); 7) przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa rozdziale VIII pkt. 1 SWZ; 8) oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia (Załącznik Nr 8 do SWZ). 8. Przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: 1) W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia: a) opis przedmiotu zamówienia tj. karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty/ instrukcje użytkowania / oświadczenie Wykonawcy* - potwierdzające spełnienie wszystkich wymaganych przez Zamawiającego parametrów opisanych w Załączniku Nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). *Oświadczenie Wykonawcy dotyczy tylko przypadku braku potwierdzenia wymaganych przez Zamawiającego parametrów w dokumentach (karty katalogowe / opisy / foldery / fotografie / informacje producenta / ulotki / prospekty). Dokumenty lub oświadczenia sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. b) oświadczenie przedmiotowe zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ. 2) Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawca składa wraz z ofertą (art. 107 ust. 1 ustawy Pzp). 3) Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 ustawy Pzp), z zastrzeżeniem pkt 1 ppkt 4) poniżej oraz Rozdz. XVII, pkt 1, ppkt Ad2) lit. b) SWZ; 4) Postanowienia ust. 1 pkt. 3 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania (art. 107 ust. 3 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Kardiowertery-defibrylatory jednokomorowe ICD-VR wraz z elektrodami defibrylującymi z możliwością rejestracji IEGM w kanale przedsionkowym
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1 – Kardiowertery-defibrylatory jednokomorowe ICD-VR wraz z elektrodami defibrylującymi z możliwością rejestracji IEGM w kanale przedsionkowym, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 – Kardiowertery-defibrylatory z funkcją resynchronizującą CRT-D wraz z elektrodami
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2 – Kardiowertery-defibrylatory z funkcją resynchronizującą CRT-D wraz z elektrodami, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 – Stymulatory do terapii resynchronizującej CRT-P wraz z elektrodami
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 3 – Stymulatory do terapii resynchronizującej CRT-P wraz z elektrodami, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 - Sprzęt do zabiegów krioablacji migotania przedsionków wraz użyczeniem kriokonsoli
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 4 - Sprzęt do zabiegów krioablacji migotania przedsionków wraz użyczeniem kriokonsoli, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5– Zestaw do zamykania wejścia do tętnicy promieniowej wraz z opaską uciskową z balonikiem
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 5– Zestaw do zamykania wejścia do tętnicy promieniowej wraz z opaską uciskową z balonikiem, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 – Zestawy wprowadzania elektrod standardowych do stałej stymulacji serca, Introducery z rozrywalną koszulką
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 6 – Zestawy wprowadzania elektrod standardowych do stałej stymulacji serca, Introducery z rozrywalną koszulką, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 – Elektrody diagnostyczne 4 i 10 polowe o stałej krzywiźnie kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym Lab System PRO v2.4a BARD wraz z kablami łączącymi do elektrod diagnostycznych 4 i 10 polowych kompatybilnymi z systemem elektrofizjologicznym Lab System PRO v2.4a BARD oraz Elektrody do ablacji endokawitarnej metodą RF 4mm i 8mm (do wyboru) kompatybilne z systemem elektrofizjolog
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 7 – Elektrody diagnostyczne 4 i 10 polowe o stałej krzywiźnie kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym Lab System PRO v2.4a BARD wraz z kablami łączącymi do elektrod diagnostycznych 4 i 10 polowych kompatybilnymi z systemem elektrofizjologicznym Lab System PRO v2.4a BARD oraz Elektrody do ablacji endokawitarnej metodą RF 4mm i 8mm (do wyboru) kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym Lab System PRO v2.4a BARD i generatorem SMARTABLATE SYSTEM Stockert GmbH wraz z kablami łączącymi do elektrod ablacyjnych, do systemu elektrofizjologicznego Lab System PRO v2.4a i generatorem SMARTABLATE SYSTEM Stockert GmbH, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 – Cewniki balonowe do litotrypsji śródnaczyniowej
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 8 – Cewniki balonowe do litotrypsji śródnaczyniowej, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 - Elektrody diagnostyczne 10 polowe o zmiennej krzywiźnie/sterowalne, do zatoki wieńcowej, wraz z kablami łączącymi , kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym SMARTABLATE SYSTEM firmy STOCKERT
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 9 - Elektrody diagnostyczne 10 polowe o zmiennej krzywiźnie/sterowalne, do zatoki wieńcowej, wraz z kablami łączącymi , kompatybilne z systemem elektrofizjologicznym SMARTABLATE SYSTEM firmy STOCKERT, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 - Zestaw do nakłucia transeptalnego
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 10 - Zestaw do nakłucia transeptalnego, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 - Elektrody do czasowej, przez żylnej stymulacji serca
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 11 - Elektrody do czasowej, przez żylnej stymulacji serca, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 – Pętle do usuwania ciał obcych z krwioobiegu
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 12 – Pętle do usuwania ciał obcych z krwioobiegu, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13 – Stent wieńcowy uwalniający lek antymitotyczny
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 13 – Stent wieńcowy uwalniający lek antymitotyczny, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 – System do zamykania wkłuć tętniczych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 14 – System do zamykania wkłuć tętniczych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15 – Śrubokręt/klucz dynanometryczny do stymulatorów/kardiowerterów firmy Biotronik
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 15 – Śrubokręt/klucz dynanometryczny do stymulatorów/kardiowerterów firmy Biotronik, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16 – Stymulatory jednojamowe SSIR wraz z elektrodami endokawitarnymi
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 16 – Stymulatory jednojamowe SSIR wraz z elektrodami endokawitarnymi, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17 – Stymulatory dwujamowe DDDR wraz z kompletem elektrod endokawitarnych
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 17 – Stymulatory dwujamowe DDDR wraz z kompletem elektrod endokawitarnych, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18 - Sprzęt do zabiegów krioablacji migotania przedsionków wraz z użyczeniem kriokonsoli bez monitorowania temperatury powierzchni balonu
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 18 - Sprzęt do zabiegów krioablacji migotania przedsionków wraz z użyczeniem kriokonsoli bez monitorowania temperatury powierzchni balonu, szczegółowo opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 18