2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DOSTAWA, MONTAŻ I URUCHOMIENIE ZESTAWU SPECJALISTYCZNYCH URZĄDZEŃ, PRZEZNACZONYCH DO OBSERWACJI NAZIEMNEJ OBSZARÓW LEŚNYCH I LOKALIZACJI POŻARÓW LASU (WCZESNEGO WYKRYWANIA POŻARÓW)”
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa czterech specjalistycznych urządzeń, przeznaczonych do obserwacji naziemnej obszarów leśnych i lokalizacji pożarów lasu (wczesnego wykrywania pożarów) wraz z ich montażem i uruchomieniem systemu monitoringu przeciwpożarowego wraz z automatyczną detekcją pożaru/dymu w trzech lokalizacjach na terenie Nadleśnictwa Łopuchówko. Celem systemu będzie prowadzenie stałego monitoringu przeciwpożarowego w ciągu dnia i nocy oraz automatyczne powiadamianie służb w przypadku wykrycia pożaru. Kamery przeciwpożarowe montowane na dostrzegalniach mają współpracować z oprogramowaniem do wykrywania pożarów, co ma umożliwić zwiększenie skuteczności prowadzenia monitoringu w danym terenie. Rozwiązania techniczne muszą pozwolić na wprowadzenie w przyszłości zmian/aktualizacji systemu i jego ewentualnej rozbudowy (dotyczy urządzeń oraz oprogramowania). Dyżurny dyspozytor w biurze Punkcie Alarmowo Dyspozycyjnym będzie mieć podgląd obrazu z kamer przeciwpożarowych montowanych na dostrzegalniach, bieżącej pozycji użytkowników oprogramowania i kamer na mapie oraz bieżącego azymutu na którym prowadzona jest obserwacja z kamer przeciwpożarowych. Punkt Alarmowo-Dyspozycyjny Nadleśnictwa Łopuchówko zlokalizowany jest w miejscowości Łopuchówko 1, 62-095 Murowana Goślina, powiat poznański, gmina Murowana Goślina, obręb Głębocko, nr działki ewidencyjnej 126. Identyfikator działki 302111_5.0005.126. Szczegółowy zakres rzeczowy został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 616631-2025
Interne Kennung: SA.270.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 32333200 Camcorder, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45312330 Installation von Rundfunkantennen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32421000 Netzverkabelung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme