2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profilprodukter och giveaways
Beschreibung: Bostadsbolaget inbjuder härmed till att inkomma med anbud i upphandling som syftar till att teckna ett ramavtal för profilprodukter. Med profilprodukter menas i detta avseende profilartiklar och give aways. Bostadsbolaget inbjuder härmed till att inkomma med anbud i upphandling som syftar till att teckna ett ramavtal för profilprodukter. Med profilprodukter menas i detta avseende profilartiklar och give aways.
Interne Kennung: 25/013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000