637516-2026 - Ergebnis
Niederlande – Gebäudereinigung – Schoonmaakonderhoud inclusief glasbewassing
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud inclusief glasbewassing
Beschreibung: De Opdrachtgever wil een Overeenkomst sluiten voor het schoonmaakonderhoud van verschillende locaties behorende bij de 3 gemeenten van de SED Organisatie: - Stede Broec - Enkhuizen - Drechterland Het dagelijks en periodiek schoonmaakonderhoud van gemeentelijke panden, waaronder: - gemeentehuis - haven - sportaccommodaties De Opdracht is verdeeld in 2 percelen. U kunt zich inschrijven op 1 perceel of beide percelen. De gunning vindt plaats per perceel, met de mogelijkheid dat één Opdrachtnemer beide percelen gegund krijgt maar ook met de mogelijkheid dat Opdrachtgever met 2 verschillende partijen gaat samenwerken. Indien u zich inschrijft op beide percelen heeft u dus de kans dat u beide percelen gegund krijgt. Houdt er rekening mee dat als u beide percelen gegund krijgt, dat u dan ook beide percelen moet uitvoeren. De looptijd van de Opdracht is 4 jaar. De geplande ingangsdatum is 1 december 2026. De overeenkomst kan twee (2) maal worden verlengd met twee (2) jaren, waardoor de overeenkomst uiterlijk op 1 december 2034 eindigt.
Interne Kennung: 721209
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Locaties behorende bij gemeente Enkhuizen: gemeentehuis, haven en sportaccommodaties in Enkhuizen.
Beschreibung: De Opdrachtgever wil een Overeenkomst sluiten voor het schoonmaakonderhoud van verschillende locaties behorende bij de 3 gemeenten van de SED Organisatie: - Stede Broec - Enkhuizen - Drechterland Het dagelijks en periodiek schoonmaakonderhoud van gemeentelijke panden, waaronder: - gemeentehuis - haven - sportaccommodaties De looptijd van de Opdracht is 4 jaar. De geplande ingangsdatum is 1 december 2026. De overeenkomst kan twee (2) maal worden verlengd met twee (2) jaren, waardoor de overeenkomst uiterlijk op 1 december 2034 eindigt.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nog in te vullen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Locaties behorende bij Drechterland en Stede Broec: sportaccommodaties inclusief zwembad.
Interne Kennung: 2