637521-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników Polskich Portów Lotniczych S.A.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników Polskich Portów Lotniczych S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa organizacja Spotkania Świątecznego pracowników PPL S.A.
Interne Kennung: 225/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwaną dalej „Ustawą”, w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 378 Ustawy. Zgodnie z art. 139 Ustawy, Zamawiający przewiduje najpierw dokonanie badania i oceny ofert, a następnie dokonanie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 79342200 Reklamedienste, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55520000 Verpflegungsdienste, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes, 92111210 Herstellung von Werbefilmen, 92300000 Unterhaltungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien