2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ombouwen panden van HX naar Priva Blue ID
Beschreibung: De opdracht betreft het vervangen en moderniseren van de bestaande gebouwbeheersystemen, inclusief de bijbehorende hardware en software. Uitgangspunt hierbij is dat de nieuwe installaties worden gerealiseerd op basis van Priva (Blue ID), zodat wordt aangesloten op de bestaande systemen en de aanwezige kennis binnen de organisatie. Meerdere locaties
Interne Kennung: 2025-6048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het vervangen en moderniseren van de bestaande gebouwbeheersystemen, inclusief de bijbehorende hardware en software. Uitgangspunt hierbij is dat de nieuwe installaties worden gerealiseerd op basis van Priva (Blue ID), zodat wordt aangesloten op de bestaande systemen en de aanwezige kennis binnen de organisatie. Waarde
Interne Kennung: 1